AndroidiOS

Go To Car Driving 4 Android APK

Go To Car Driving 4, hayatı kediler vb. hayvanları kurtarmak zorunda olduğunuz durumlarla dolu bir adam hakkında yeni bir açık dünya oyunudur.

Ayrıca, bu büyük şehirde jet pack gibi en sevdiğiniz araçları satın alabilir և kullanabilirsiniz. , uçak, helikopter vb. Bu büyük şehirde çok dikkatli olmalısınız çünkü çok fazla polis kontrolü size huzur vermeyecektir.

[appbox googleplay com.filaret.gotocardriving4]

Şehre gidebilir ve oradan havaalanına büyük bir uçağa binebilirsiniz. Şehrin büyük caddeleri, geleceğin arabalarının çok yüksek hızda hareket etmesine olanak sağlıyor. Yapıları da kullanabilir.

Bu oyun modern özel efektlere, müzik düzenlemeye sahiptir. Lütfen oyunun Mommy ip oyununun veya Gangstar New York’un bir klonu olmadığını unutmayın. Oyunun kendine has bir hikayesi var. Bu tarzdaki diğer oyunlarda bulunmayan birçok mekanik և eylemi markalıdır.

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (çıkış bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.