Android

Güzel bir Unity teknoloji demosu olan PRINCIPLES Android de deneyebilirsiniz

PRINCIPLES, PC düzeyinde grafikler sunar. Erken sürümde, konum etrafında koşabilirsiniz, yazık ki RTX henüz yok.

PRINCIPLES, Android için Japonya’da bulunan COLOPL stüdyosundan bir mobil oyundur . Hikayede oyuncular, bir keşif gezisi sırasında mağaraya düşen bir maceracının rolünü üstleniyor. Kız, medeniyet izleri ve antik kalıntılar bulur.

PRINCIPLES her şeyden önce bir teknik demodur, bu yüzden ondan diyaloglar ve video ekleri beklemeyin. Temel olarak, oyunun konumu navigasyon ve işaretçiler olmadan keşfetmesi ve nesnelerle etkileşime girmesi, örneğin süper yetenekleri kullanarak kutuları yok etmesi gerekecek. Nesnelerin mükemmel yok edilebilirliğine dikkat çekiyoruz, ancak bazen ağırlıkları yok, bu yüzden ana karakter kutuyu küçük bir tekme ile itiyor.

İLKELER’de, her biri nesnelerin yok edilmesi üzerine kurulu olan bulmacaları çözmelisiniz. Sonuç olarak oyuncu mağaradan dışarıya çıkmanın bir yolunu buluyor ve aydınlatma o kadar detaylı ki geliştiriciler RTX’i eklemiş gibi görünüyor. En azından bu tür teknoloji demoları, Snapdragon 8 Gen 2’ye sahip olmayan akıllı telefonların bile Unreal Engine 5 seviyesine yaklaştığını gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.