AndroidiOS

Road Redemption Mobile’da Motosiklet Savaşlarına hazır olun

Road Redemption Mobile için iOS, Android ve iPad için ön siparişler yakında başlayacak. Bir PC portu olacak.

Road Redemption Mobile , ana hedefin yalnızca bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak değil, aynı zamanda çeşitli yakın dövüş silahlarını kullanarak rakiplerle savaşmak olduğu motosiklet yarışları sunuyor. Bir motosiklet çetesine liderlik etmeli ve ABD’de dolaşmalı, para kazanmalı ve yarışları geçmelisiniz. Yavaş yavaş karakteri, motosikleti ve silahları geliştirebilirsiniz.

Road Redemption Mobile’ın ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor. Bazıları ona Road Rash’in manevi varisi diyor , ancak herkes bununla aynı fikirde değil. Zorluğa gelince, mevcut – eğer yaşam çubuğu sona ererse, Steam’deki incelemelere göre tüm oyuna baştan başlarsınız. Ancak mobil sürüm hakkında bilinen şey, en uygun dokunmatik kontrole sahip olmayacağıdır – sağda, tek parmakla basmak için elverişsiz olabilecek birçok işlem düğmesi vardır.Resmi 

Web sitesinde Road Redemption Mobile hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: ekran görüntülerine, açıklamaya bakın ve gelecekteki güncellemelere abone olun. Aynı işlemi sitemizden de yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.