AndroidiOS

Project: BloodStrike Android ve iOS için geri döndü ve yeni test için indirilebilir

Netease Games tarafından geliştirilen ve Warzone Mobile oyununa benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Project: BloodStrike oyunu Android ve iOS için yeni test olarak indirilebilir.

Atlamaya hazır olun, operatörler! Proje: BloodStrike’ın kapalı beta testi başlamak üzere! 🪂

▍Sınav Başlama Zamanı: 22 Şubat 2023 ⏱

▍Test Bitiş Zamanı: Belirli saat, alt bir oyun bildiriminde duyurulacaktır.

▍Desteklenen Cihazlar: iOS ve Android

▍Sınava Nasıl Katılır: 🔗

【Not 】Oyunu indirip yukarıdaki linklerden hesap kaydı yaparak doğrudan test yeterliliği elde etmiş olursunuz. Bu testte belirli sayıda test noktası ücretsiz olarak verilecektir. Kişi sayısı sınıra ulaştığında indirme vermeyi bırakacağız.

!! TestFlight kısıtlamaları nedeniyle iOS kullanıcılarına sadece sınırlı sayıda test noktası sağlayabiliyoruz. Project: BloodStrike’ı indirmek için Android cihaz kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz

▍Test Bölgeleri: Brezilya / Endonezya / Malezya / Singapur / Filipin

▍Bu Test Hakkında: 🎯

Bu test Projet: BloodStrike için kapalı beta testinin ilk turudur. Test bittikten sonra tüm oyun bilgilerini sileceğiz. Project: BloodStrike hala geliştirme aşamasında, bu testteki oyun içeriği son oyun kalitesini temsil etmiyor. Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederim.

Test sırasında herhangi bir hatayla karşılaşırsanız veya oyun deneyimi hakkında herhangi bir sorunuz ya da öneriniz varsa, lütfen resmi Discord topluluğumuz aracılığıyla geri bildirim gönderin. Ayrıca Discord topluluğunda oyunla ilgili daha fazla bilgiyi güncellemeye devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.