Eklentiler

Herobrine Geri Döndü MCPE

Herobrine , varlığı hakkında uzun zamandır söylentiler dolaşan ve topluluğun dedikodusuna konu olmuş bir canlı türüdür. Bazıları gerçekten onun nadir bulunan bir yaratık olduğuna inanıyor ancak oyun sırasında ortaya çıktığını söyleyen ve bu iddiayı destekleyecek hiçbir kanıt bulunamamıştır. Bu eklenti Herobrine isimli gizemli bir canlı türünü Minecraft oyununa ekler ve onunla savaşmanız gerekecektir.

Oluşturanlar:  TheEnderface  ( Twitter ),  HeroPlayz_YT  ( Twitter ),  Jujustyle7  ( Twitter )

Nasıl çalışır?

 

Herobrine, dört Soul Blocks (demir blokların yerine geçer) ve bir Soul of Herobrine (kabakların yerine geçer) kullanarak spawn edilir. Tıpkı bir Demir Golem spawn eder gibi. Zaten Bu Herobrine Demir Golem ile değiştirilmiştir. Ama çok farklı özelliklere sahiptir.

Herobrine çok giçlüdür ve Işınlanma, kaybolma, alev topu gönderme, iskelet askerler gönderme ve TNT fırlatma gibi birçok yeteneğe sahiptir. Onu öldürmek çok zor.

 

Herobrine’i nasıl öldürebilirim?

 

Onu öldürmek sanıldığı kadar kolay olmayacak. öncelikle iyi bir zırh ve iyi bir kılıca ihtiyacınız olacak. Onu etrafınızda gördüğünüzde son gücünüzle saldırın. Gözden kaybolmadan önce ona birkaç kez vurma şansınız var. Gözden kaybolursa size saldırmaya başlayacaktır. TNT gönderdiği için saldırının nereden geldiğini anlamanız imkansız olacak. Eğer şansınız varsa onu tekrar gördüğünüzde vurmak için zamanınız olur.

 

Nasıl Kurulur?

 

  • Linkten eklentiyi indirin ve indirdiğiniz eklentinin üzerine dokunun
  • Eklenti otomatik olarak kurulacaktır
  • Otomatik kurulmazsa üzerine dokunun Minecraft ile aç seçeneğine dokunun
  • Kurulum tamamlandıktan sonra Yeni oyun oluşturma ekranında yer alan kaynak paketi ve davranış paketini aktif edin
  • Oyuna girin ve yeni eklentinin özelliklerini keşfedin. Hepsi bukadar.

 

▶ Download/İndir: TIKLA

 

Bakalım bu yazımı kimler paylaşacak. aşağıdaki facebook ve twitter butonlarını kullanarak bu makaleyi paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

15 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.