EklentilerGenel

Melekler ve Şeytanlar

Minecraft oyununa iyi ve kötü taraflı iki huylu canlılar eklendi. Bunlar Melekler ve Şeytanlar. Tabi bir de iyi huylu binilebilir Cennet Köpekleri. Temel olarak Cennet ve Cehennem melekleri birbirine düşmanlardır. Onlar dünyalarınızda karşı karşıya geldiğinde birbirine salddırırlar. Oyuncular bu savaşta Meleklerden yanadır. Ancak eğer meleklerden birine saldırırsanzı muhtemelen size merhamet göstermeyecektir.

MCPE oyununda etkinleştirebileceğiniz Melekler ve Şeytanlar eklentisi ile çok daha farklı bir survival serisine başlayabilirsiniz. Melekler ve Şeytanlar doğal olarak dünyalarınızda kendiliğinden var olan canlı türleridir. Ancak envanterinizden onların yumurtalarını alarak kendiniz de spawn edebilirsiniz.

İşte bir Melek ve Şeytanın savaşı. Sizce hangisi kazanacak dersiniz?

Cennet köpekleri Lama veya At benzeri binilebilir. Hatta onu evcilleştirebilir ve kontrol edebilirsiniz. Onu kontrol edebilmek için eyer yuvasına bir totem yerleştirmeyi deneyin.

Karanlık Tüccar, Nether Tüfeği karşılığında Şeytan Kafasını verebilen tarafsız bir mafyadır.

Nether Shotgun, bu savaşlarda nihai silahtır, çünkü uzaktan kullanılabilir.

Moblar

 

  • Melek (Creeper) – Uçabilir ve düşmanlara yıldırım atar. Uçma saldırı hasarı verir.
  • Şeytan (Wither Skeleton) – Uçabilir ve patlayıcı mermileri ile vurur. Zehirli bir saldırı hasarına neden olan küçük şeytanları (zombi domuzcukları) salar.
  • Cennet Köpekleri (Llama) – Üzerine oturun ve kalp parçacıkları çıkana kadar bekleyin. Evcilleştikten sonra eyer yuvasına bir totem yerleştirin.
  • Dark Trader (Witch) – Bir Nether Tüfeği için şeytan kafa satar.

 

Nasıl Kurulur?

 

  • Linkten eklentiyi indirin
  • İndirdiğiniz eklentiye dokunun kendisi otomatik olarak kuracaktır
  • Otomatik kurulmazsa Minecraft ile aç seçeneğine dokunun
  • Daha sonra yeni oyun oluşturun oyunu başlatmadan Kaynak Paketleri ve Davranış Paketlerinden bu eklentinin dosyalarını etkinleştirin.
  • Bukadar

 

Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.