AndroidGeneliOSMobil Oyunlar

Harekat 2: Online Türk Yapımı Mobil Oyun Çıktı

Harekat 2: Online Türk Yapımı savaş oyunudur. Android, iOS için ücretsiz olarak mobil cihazlara indirilebilmektedir.

Harekat 2: Online oyununun erken bir sürümü Mayıs 2023’te Google Play’de göründü. Daha sonra oyun manuel kontrolleri, üçüncü şahıs bakış açısı ve Uzak Doğu’daki militanlara yönelik askeri operasyonları ile dikkatimi çekti. Görevleri tek başınıza veya arkadaşlarınızla tamamlayabilirsiniz. İlk lansmanından sonraki altı ay içinde Harekat 2: Online, Google Play üzerinden 1 milyondan fazla indirildi. Böylece “rastgele” oynayabilirsiniz.

8 Şubat’ta dünya çapında App Store’da yayınlandı. Grafikler, nesnelerin çizilmesi için ortalama mesafeyle PUBG Mobile seviyesinde kaldı. Ancak gölgeler ve ışıklandırma iyi seviyede.

Harekat 2: Online’da üssünüzden düşmanın kampına kadar bir göreve gitmeniz gerekiyor. Çekimler tamamen manueldir, otomatik nişan alma ve hata payı yoktur. Oyuncu, hedeflerin nerede olduğunu önceden görmez; hem ateşli silahları hem de RPG’leri kullanabilirler. Bu oyunda arabalara binebilirsiniz ancak tüm binalara giremezsiniz. Düşman arkadan koşup birkaç kurşunla işini bitirebileceğinden, görevi tamamladıktan sonra bile tetikte olmanızda fayda var.

Bir askeri üssü simüle etmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Örneğin, oyuncular jestleri ve farklı eylemleri (şınav, mekik, karın egzersizi, selam vb.) kullanabilirler. Yani Uzak Doğu’da bir asker rolünü oynamak istiyorsanız oyun şu anda akıllı telefonlardaki tek seçeneklerden biri.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.