AndroidiOS

Kungfu Master Ski Android, iOS

Kungfu Master Ski, 2020’de iOS’ta göründü ve şimdi Google Play’de piyasaya sürüldü.

Kungfu Master Ski , Stickman evreninde geçen bir mobil aksiyon oyunudur . Basit kontrolleri vardır – sabit bir joystick ve birkaç yetenek ile sola ve sağa hareket; Yeni bir seviyeye ulaştığımızda ve üç bufftan birini seçtiğimizde sayıları giderek artıyor.

İlginç bir şekilde 14 Aralık 2020’de App Store’da aynı isimle bir oyun ortaya çıktı. Yalnızca ekran görüntülerine bakılırsa, mevcut kopya tamamen yatay bir konumda oynatılırken dikey bir biçimde yapılır; ve yayıncılar farklıdır, ancak bunun dışında benzerlik güçlüdür.

Puanların geri kalanına gelince, ilk 7 gün boyunca, biri Wolverine olmak üzere yeni karakterler de dahil olmak üzere ödüller verilir. Şimdi satın almak istemiyorsanız, reklam için bir kahraman kiralayabilirsiniz. Seviyeyi geçmeye çalışmak için harcanan enerjinin yanı sıra görevleri tamamlamanızı kolaylaştıracak nadir ekipmanlara dikkat etmeniz ve sizi ikinci hikaye bölümü kapandıktan sonra açılan test moduna hazırlamanız gerektiğini belirtmekte fayda var.

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store) (Yakında)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.