Android

Land of Zombies Android Zombi Oyunu

Bağımsız proje Land of Zombies, tüm ülkelerde Android’de yayınlandı. Askerlerle uğraşması ve aşıyı alması gereken bir asker rolünü üstleniyorsunuz.

Land of Zombies, Google Play’de bulunan bir zombi nişancı oyunudur; iOS için sürüm bilgisi yok. Vebanın kapladığı metropolün yerlerini temizlemelisiniz. Arsa basit, ancak bu kadar küçük ölçekli bir oyun için ilginç – bir araştırmacı neredeyse bir aşı yarattı, ancak zamanı yoktu, çünkü zombiler laboratuvarına girdi ve onu yedi; ilacı bulup kaçmalısın.

Land of Zombies’de seslendirme bile var – radyoda başka bir askeri adamla iletişim kuruyorsunuz ve ikiniz de Hindistan’dan ve hatta Afrika’dan gelen göçmenlerin seslerine sahipsiniz. Geliştiriciler oyun motoruna kesme sahneler de eklediler. Güçlü silahlar için para kazanmak istiyorsanız, iki seçeneğiniz var – zombileri yok edin veya reklamları izleyin; iki yöntem birleştirilebilir.

Land of Zombies’deki seviyeleri tamamlamanın yanı sıra, Call of Duty Black Ops serisindeki zombi moduna benzer bir ölü dalgasıyla savaşmak da var ; geliştiriciler cephane kutuları bile eklediler, ancak her şeyin maliyeti var.

[appbox googleplay com.HmkSoft.landofzombies]

Download Android (Google Play Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.