Android

Last Fire Survival: Battleground

Last Fire Survival: Battleground mobil için yapılmış bir küresel çevrimiçi gerçek zamanlı güç gösterisi tetikçi. Oyun elverişli üçüncü şahıs POV kontrolleriyle gerçek free-for-all savaş ortamını simüle eder. Her maç son hayatta kalana kadar devam eder. kazanan tavuğu yer, ya yalnız ya da takım halinde, gerçek zamanlı olarak yarışan 60 oyuncu bulunuyor.
Gerçekçi Silahlar Sistemi
Kar98k, M4, SCAR-L, tava … öğelerin zengin ürün çeşitliliği, içeriğini doğru yeniden. Düzinelerce silah, kendilerine özgü yetenekleri olan, her biri heyecanlı savaş deneyimi sağlamaktadır.

Benzersiz “Kuş Bakışı Görünüm” Nişancı
Tipik Baş döndürücü, disorienting ve kekeme 3D atıcı oyunları hakkında artık endişe! kuşbakışı görünümünden oyun işlemlerini denetler ve baş ağrısı hiçbiri ile atıcı oyunun güzelliklerin keyfini.

Tavuk Yemeği için Adil Mücadele
Herkes eli boş paraşüt ve diğer oyunculara karşı hayatta kalmak için rekabet eder. Herkes 1. olmayı bir vuruş var!

Özel Araçlar eşleşir’i Up Spice için
Kenara düzenli arabalardan, her maçı yapma, ayrıca çok daha yoğun belirli zamanlarda maçın içine atılır UAZ ve 99A2 tankları, Apache helikopterleri ve diğer özel araçlar gibi diğer araçlarda her türlü vardır.

Terk Island Exploration
Birden doğal element ve binaların her türlü bir 2kmx2km haritasını araştırın. güvenli bölge rastgele tecavüz zehir sis altında küçülür gibi, her oyun bir öncekinden daha taze ve daha heyecanlı olur.

Bir hayatta kalma tetikçi heyecanını zevk amiral gemisi teknik özelliklere sahip bir akıllı telefon gerek yok!

İnceleme Videosu

 

 

▶ Google Play Store: TIKLA

▶ APK Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.