Harita/MapMinigame

Skyblock Biyomları Minecraft Android, iOS

Skyblock Biomes’e hoş geldiniz! Çok sayıda zorluğa sahip zorlu bir Skyblock haritası, hikaye modlu 12 ada var. Çok oyunculu oynanabilir. Hikaye modlu bir skyblock. Farlands bir yerde kayboldu. Bir çıkış yolu bul. Binaları keşfedin. Geçmişte neler olduğunu öğrenin. Korkunç bir kabus. Android, iOS ve Windows için kullanabilirsiniz.

Bir skyblock haritası ama farklı ve daha zor. Hayatta kalmak zorundasınız ve 12 ada ile keşfetmek zorundasınız. Her adadan sandıkları yağmalayın. Hayatta kalmak için yeni bir dünya ya da yeni bir hayat bulmaya çalışın

  • Her adanın kendi zorlukları vardır
  • Her biyomun kendi adası vardır
  • Hikaye modu
  • Bir çıkış yolu bulmak için adaları keşfedin
  • Binaları keşfedin

Download/İndir Mediafire

Download/İndir Cloud.ru

İlgili Makaleler

6 Yorum

    1. Kardeşim çok kişide çalışmıyormuş sanırım. Android ve iOS cihazlarda betikler çalışmadığı için bu mod sanırsam mobilde sorun veriyor. Ama windows da sorun olmuyor.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.