AndroidiOS

Last Hope 3: Sniper Zombie War

Studio JE Software, Last Hope 3 oyununu akıllı telefonlarda yayınlayacak. Şimdi bunun için Google Play’de bir sayfa açıldı.

Last Hope 3: Sniper Zombie War, oyuncuların seçilen göreve bağlı olarak denizci ve keskin nişancı rollerini üstleneceği mobil bir nişancı oyunudur . Fragmana bakılırsa, birinci şahıs zombilerle savaşacaklar veya deneyler yapan ve Terminatörleri andıran ölümcül robotlar yaratan insanları yok edecekler.

Last Hope 3’ün geliştiricileri dört mod vaat ediyor: hikaye, keskin nişancı, sözleşmeler ve koruma. İkincisinde ise keskin nişancı tüfeğinden ateş edildiğinde zaman yavaşlıyor ve merminin tıpkı Sniper Elite’te olduğu gibi düşmana doğru nasıl uçtuğunu görüyoruz . Üçüncü modda ise bir süre ölülerle uğraşmanız gerekiyor. Dördüncüsü, sonsuz zombi dalgalarıyla gerçek bir güç testidir.

Last Hope 3’ün devasa patron savaşları ve aşırı şiddet nedeniyle 18+ yaş derecesine sahip çevrimdışı bir proje olması güzel. Sadece oyun içi satın alımlar iptal edilmemiştir, bu bilgiler Google Play’de listelenmiştir. Eh, iOS sürümü hakkında henüz bir bilgi yok, bekliyoruz.

Kesintisiz aksiyon dolu bir zombi atış FPS oyununa hazır mısınız? Kolay kontroller ve hızlı aksiyon ile zombileri avlamak ve savaşmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Last Hope 3, gerçekçi 3D grafiklere sahip çevrimdışı bir oyundur. Heyecan verici ve eğlenceli bir hikaye kampanyası yaşayın. Ölü hedeflerinize suikast düzenlemek için keskin nişancı tüfeğinizi kullanın ve saldırı silahınızla tehlikeli patron dövüşlerinde hayatta kalın.

Oyun Modları
– Hikaye: Hayatta kalanların şehri yeniden inşa etmesine ve dünyayı korkudan kurtarmasına yardım edin.
– Sniper: Ölümcül bir suikastçı ol. Hedefleri uzak mesafelerden öldürün.
– Sözleşmeler: Virüs bulaşmış zombi istilasını zamanında ortadan kaldırabilir misin?
– Savunma: Zombi sürüsünde birinci şahıs olarak hayatta kalın. Sonsuz zombi dalgalarını öldür.

Bu çevrimdışı oyunda savaşa katılın ve zombi kıyametine karşı savaşın! Yürüyen ölüler gelsin, silahlar dolu, tetiği çek ve öldürmek için ateş et!

[appbox googleplay com.JESoftware.LastHopeSniper3]

Download Android (Google Play Store) – Ön Kayıt

Download iOS (çıkış bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.