Android

Plants vs. Zombies™ 3 Android, iOS İndir

Şehrinizi (ve beyinlerinizi) Dr. Zomboss’un Plants vs. Zombies ™ 3’teki en son planından koruyun! PopCap Games’in bu yeni başlığı, diğer PvZ ™ oyunlarından bildiğiniz ve sevdiğiniz aynı kule savunma tarzı oyun ile daha fazla aksiyon, daha fazla strateji ve daha fazla tako getiriyor. 

Taze toplanmış bitkilerden oluşan bir ekip toplayın, şehrinizi zombi saldırılarına karşı koruyun, zor patron zorlukları ile yolunuzu bulmacalayın ve çim ilham verici becerilerinizi göstermek için çevrimiçi olarak başkalarıyla bağlantı kurun.

ŞEHRİ GERİ AL

Zombiler patronları, Brainiaclar ve büyük Beyin Sisleme Devour Kulesi’nin yardımıyla Dr.Zomboss, cadde hariç, şehrinizdeki her bloğu fethetti! Onu yenmek için, Beyin Sisini geri itmeniz ve klasik kule savunma savaşlarında çiminizi geri almanız gerekecek. Şehrinizin binalarını ve bloklarını restore etmek için zorlu zombileri ele geçireceğiniz ve yakalanan bitkileri kurtaracağınız Devour Kulesi’nin korkunç zeminlerinde savaşın.

BİTKİ MEYDANINIZI KOMUT

Peashooter, Sunflower ve Bonk Choy gibi PvZ fan favorileri, diğer bitki dostlarının birçoğuyla geri döndü. Her biri benzersiz becerilere, stratejilere ve saldırılara sahip güçlü bitkiler toplayın. Hangi bitkilerin dağıtılacağı, hangilerinin yükseltileceği ve etli kazançlar için hangi seviyenin yükseltileceği konusunda kritik seçimler yaptığınızda bitki takımınızın Yaprak Komutanı olun.

DEFEAT OUTRAGEOUS ZOMBIE BOSSES

Dr. Zomboss ve onun Brainiac patronları tökezleyen grubu burada ve sizi dışarı çıkarmaya hazırlar (akşam yemeği için). Ayaklarınızı düşünmeye, anında harekete geçmeye ve onları yenmek için stratejinizi değiştirmeye zorlayacak muazzam zorluklarla karşılaşın.

ONLINE ARKADAŞLARLA BAĞLANIN VE OYNAYIN

Kasabasında asla yalnız değilsin (ve sadece çalıların arasında gizlenen zombilerden bahsetmiyoruz)! Çevrimiçi zombi mücadele becerilerinizi ve stratejinizi test etmek için arkadaşlarınızla, düşmanlarınızla ve zararsız yabancılarla bağlantı kurun. Arena Modunda diğerlerine karşı yarışın ve taşlar ve tohumlar kazanmak için Turnuvalarda Lig Katmanlarına tırmanın. Ayrıca sohbet etmek, tohum bağışı yapmak ve Kulüp bitkileri edinmek için bir Kulüp oluşturabilir veya katılabilirsiniz.

Video

Download Android

Download iOS

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.