AndroidiOSMobil Oyunlar

Mobil için GTA Trilogy Definitive Edition’ın geliştirilme aşamasında olduğu ve çıkış tarihi olmadığı bildirildi

Take-Two’nun son yatırımcı görüşmesi sırasında ortaya çıkan ayrıntılar, GTA Trilogy Definitive Edition’ın mobil bağlantı noktasının henüz bir çıkış tarihi almadığını gösteriyor. Ancak kaynaklar, projenin iptal edilmediğini ve geliştirme aşamasında olduğunu doğruladı.

Grand Theft Auto ve bitişik Take-Two oyunlarıyla ilgili haberler yayınlamasıyla tanınan popüler Rockstar içeriden Ben (@videotech_), GTA Üçlemesi’nin Steam aracılığıyla PC’ye gelen DE sürümünün henüz yayınlanmadığını duyurmak için Twitter’a gitti. mobil bağlantı noktası için tarih.

“Hala çıkış tarihi yok mu?”: Take-Two’nun kazanç çağrısında mobil cihazlar için GTA Trilogy Definitive Edition’ın çıkış tarihinden söz edilmediği için hayranlar hayal kırıklığına uğradı

Take-Two’nun iOS ve Andriod için Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın piyasaya sürülmesi için belirlenmiş bir zamanı yok. Hala iptal olduğuna dair de bir işaret yok.

Resmi Twitter'da görüntüle

Üçleme, Grand Theft Auto serisinin üç klasiği olan GTA III, Vice City ve San Andreas’ın bir derlemesidir. Üçleme 2021’de piyasaya sürüldüğünde oyunlar önceki sürümlerinin yerini aldı ve Steam sürümü geçen ay gerçekleşti ve bildirilmeyen sorunlar nedeniyle Epic Games Sürümünün ertelendiği bildirildi.

Özellikle, hem Android hem de iOS için bağlantı noktaları, GTA Trilogy Definitive Edition’ın PC’de piyasaya sürülmesinden önce duyurulmuştu.

GTA 6 hakkında haber alamamanın yanı sıra , mobil portlar hakkında bilgi almayı bekleyen hayranlar, çıkış tarihi belirtilmediği için son kazanç çağrısıyla hayal kırıklığına uğrayacak.

Twitter’da Gaming Detecting (@that1detectiv3) adlı başka bir kaynak da konuya ağırlık vererek, Rockstar’ın bir sonraki GTA oyununu yayınlamaya odaklandığını ve hayranların bu departmanda bir miktar ilerleme kaydedilmeden Üçleme için bir çıkış tarihi beklememeleri gerektiğini söyledi. .

Herhangi bir projenin iptaline dair doğrudan bir onay olmasa da hayranlar, üç oyunun da eski sürümünü Google Play Store’dan satın alarak oynamaya devam edebilir.

CEO’nun görüşme sırasında paylaştığı satış rakamlarına göre, GTA 5 şaşırtıcı bir şekilde 175 milyon kopya sattı ve toplam Grand Theft Auto franchise satışlarını 395 milyona çıkardı. Ancak birçok kişinin de belirttiği gibi, duyurunun GTA Trilogy Defenitive Edition güncellemeleri hakkında ekleyecek çok az şeyi vardı .

Oyun Güncellemeleri, konferansın Steam’deki son sürüm için düzeltilecek yamalardan bahsetmediğini bile belirtiyor, bu da üçlemenin muhtemelen geçen çeyrekte bahsetmeyi gerektirecek kadar iyi yapmadığı sonucuna varıyor.

Mobil cephedeki haber eksikliği, anlaşılır bir şekilde çevrimiçi olarak birkaç tüyü karıştırdı, birçoğu bir çıkış tarihi istiyor ve bazıları bunu iptal etmeleri gerektiğini söylüyor.

GTA Üçlemesi ve Yıldönümü limanlarının hatalı lansmanı göz önüne alındığında, birkaç kişi yargılamanın durumu hakkında şüpheciydi.

Bununla birlikte, Grand Theft Auto’nun başarı öyküsü benzersizdir ve son çeyrekte 5 milyon kopya satan GTA 5’in son satış rakamları , serinin burada kalacağı anlamına gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.