AndroidiOS

Resonance of the Ocean diğer mobil oyunlara benzemez

Resonance of the Ocean iOS ve Android’de yayınlandı. Elle çizilmiş grafiklere ve çok fazla tasavvufa sahiptir.

Resonance of the Ocean, 24 Aralık’ta akıllı telefonlara taşınan bir bulmaca oyunudur ve aynı yılın 9 Temmuz’unda Steam’de çıkmıştır. Oyun zaten 19 incelemeden 5 üzerinden 4,9 yıldız gibi yüksek bir App Store derecesine sahip. Pujia8 Limited stüdyosunun DLC satın alma olanağına sahip bir F2P projesi sunmasına sevindim.

Resonance of the Ocean’ın konusuna göre oyuncular, kendisini terk edilmiş bir adada bulan bir kızın rolünü üstleniyor. Etrafında birkaç ev, bir deniz feneri ve uçsuz bucaksız bir okyanus var. Nesnelerin dalgalarla kıyıya vurması ilginçtir, birleştirilmeleri ve ardından yerel dünyayla etkileşime girmeleri gerekir. Sonunda geliştiriciler, oyuncuların bu adanın sırrını öğrenip ortaya çıkaracaklarına söz veriyor.

Okyanusun Rezonansı’nın hikayesi, nesnelerin açıklamaları ve kızın düşünceleri aracılığıyla ortaya çıkıyor. Bu oyunun yaratıcıları, tüm modelleri ve yerel dünyayı elle çizmeye karar verdiler, bu da yerel stili benzersiz gösteriyor. Evet, en son güncellemede, App Store’a göre geliştiriciler başarılar ekledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.