AndroidiOS

Netflix abonelerinin sadece %1’i Oyun kataloğunu kullanıyor

Netflix abonelerinin %1’inden daha azı , dizilere ve hatta PC bağlantı noktalarına dayalı oyunları içeren bir proje kataloğuna ilgi duyuyor.

Temmuz ayında Netflix, Into the Breach’i akıllı telefonlara taşıdı, ancak yalnızca hizmetin aktif aboneleri bunu oynayabilir. Bu hizmet ABD’de ve diğer ülkelerde zaten abone kaybediyor, ancak The Queen’s Move ve Stranger Things gibi dizilere dayanan mobil oyunların çekiciliği için umut vardı . Bu franchise’lar her şeyi, hatta metal grubu Metallica’yı bile yeniden canlandırabilir, ancak bu makaleye göre Netflix abonelerinin yalnızca %1’i akıllı telefon oyunları kullanıyor . Toplamda 22,3 milyondan fazla kez indirildiler ve toplam Netflix kullanıcı sayısı 221 milyon.

Aynı zamanda Netflix, daha fazla abone kaybetmemek için mobil oyun kütüphanesini geliştirmeye devam ediyor, ancak belki de daha düşük abonelik fiyatlarına ve daha iyi dizi veya filmlere vurgu yapılmalı mıydı?

Netflix’in geçen yılki yatırımcı mektubunda en iyi rakipler arasında kimleri listelediğini biliyor musunuz? İster inanın ister inanmayın – Epic Games ve TikTok. Tabii bu sadece oyunlarla ilgili değil, genel olarak insanların bu hizmetlere ne kadar zaman harcadıkları ile ilgili.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.