AndroidiOS

LEGO Legacy: Heroes Unboxed, iOS ve Android’de yayınlandı

LEGO Legacy: Heroes Unboxed yayınlandı. Oyun, farklı LEGO kahramanları arasında eğlenceli ve sıra tabanlı savaşlar sunar.

Mobil RPG” türündeki “LEGO Legacy: Heroes Unboxed” oyunu, stratejik sıra tabanlı savaş mekaniklerine sahiptir. iOS ile Android platformlarında oynanabilmektedir. Oyunun yayıncısı Netflix olduğundan, oyuncuların oynamak için bir Netflix aboneliği almaları gerekmektedir.

oyun içerisinde otomatik savaş seçeneği sunulmamaktadır; oyuncular savaşları yalnızca hızlandırabilirler. Zaferler elde edildikçe oyuncular altın, deneyim puanları ve yeni kahraman parçaları kazanırlar. Oyunun hikayesi, kahramanlar arasında geçen metin tabanlı diyaloglarla aktarılmaktadır.

Her bir kahramanın oyunun içerisindeki benzersiz özelliklere sahip olduğu göz önünde bulundurulmalıdır:

  • Kahramanın takım içerisindeki rolü: tank, iyileştirici veya saldırgan / uzak saldırgan gibi.
  • Farklı istatistik değerleri: maksimum sağlık, saldırı ve savunma. Oyun seviyesi yükseldikçe bu değerler artırılabilmektedir.
  • Farklı nadirlik seviyeleri: kahramanın kalitesini belirler. Bu özellik muhtemelen yükseltilebilmektedir.
  • Ekipman: Karakterlerin zırh ve silah gibi ekipmanları toplamaları gerekmektedir.

Bu yazının yazıldığı sırada oyun, App Store’da macera oyunları kategorisinde 142. sırada yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.