PC Aksiyon oyunu roguelike Dungreed akıllı telefonlarda harika görünüyor

Dungreed, iOS ve Android’de göründü. Kontrol noktası yok ve çok fazla çığlık var.

Dungreed, orijinal olarak 15 Şubat 2018’de piyasaya sürülen bir PC oyunudur. Bu, oyuncuların zindanlara gidip son patrona ulaşmaya çalıştıkları pikselli bir roguelike oyunudur. Kayıt ve kontrol noktası olmadığı için ölmeniz ve rastgele oluşturulmuş seviyeleri tekrar oynamanız gerekecek.

Dungreed artık iOS ve Android’de mevcut – bu proje ilk platformda 18 Ocak’ta yayınlandı ve 26 Aralık’ta Google Play’de yayınlandı. Yalnızca bu, 105 TL (Android) ve 110 TL (iOS) ödemeniz gereken birinci sınıf bir oyundur.

Dungreed’in yaratıcıları, kılıçlardan modern keskin nişancı tüfeklerine kadar çeşitli büyülü eşyalar ve silahlar vaat ediyor. Ayrıca, zindanlara koşmanın yanı sıra, oyuncular yerel şehri geri yükleyebilecekler ve zindanların kendileri biyomlarda farklılık gösteriyor: bu bir hapishane, orman veya lav bölgesi olabilir.

Dungreed fragmanına bakılırsa, oyun tepkinizi test edecek. Steam sürümü Rusça olarak yerelleştirildiği için mobil sürümden de aynısını bekliyoruz.

0

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.