Android

Phantomgate : The Last Valkyrie

Midgard’ın muhteşem topraklarında gizemli bir RPG macerası için Phantomgate’e gelin! Genç ve yetenekli bir Valkyrie olan Astrid’e yardım edin, annesini çılgın tanrı Odin’in pençelerinden kurtarın ve macera boyunca Astrid’in gerçek gizli güçlerini keşfedin. İlhamını İskandinav mitolojisinden alan bu oyunca garip ve yeni boyutta dolaşın, eşsiz Hayallerin tarafınızda savaşması için onlarla arkadaş olun ve onları toplayın.

Dünyalar arası seyahatlere çıkın, zor bulmacaları çözün ve küçük, kediye benzeyenlerden korkutucu Ork savaşçılarına benzeyenlere kadar çok çeşitli Hayallerle stratejik sıra tabanlı savaşlar yapın. Midgard’ı ve orada yaşayan herkesi tehdit eden karanlığı saf dışı bırakın!
Klasik RPG macera oyunlarının heyecanını yeniden yakalayın ve gizemli Phantomgate’in ötesindeki sırları keşfedin!

OYUN İÇERİKLERİ:
• İlhamını İskandinav topraklarından alan bölgelerde dolaşın ve aynı esnada kadim dünyanın derinliklerinde gizli büyülü güçleri açın.
• Unutulmaz ve duygusal bir hikayeyi ortaya çıkarırken Astrid’in gizemli geçmişini ortaya çıkarmasına yardım edin.
Midgard’ın buzlu ovalarından derin ormanlarına kadar 6 farklı bölgesinde dolaşırken bulmacalar çözerek uzun zaman önce unutulmuş sırları ortaya çıkarın.
• Odin’in karanlık güçlerine karşı epik bir savaşa girişin! Klasik sıra bazlı RPG savaşlarına yenilik getiren bu oyunda, savaşın seyrini değiştirmek için güçlendirme balonlarını takım arkadaşlarınıza ve düşmanlarınıza yönlendirin.
• Yanınızda savaşmaları için 300’den fazla eşsiz Hayali toplayın. Özel element eşyalarını kullanarak hayallerinizin nasıl daha güçlü yeni formlara evrileceğini seçin. Maceranızı ve Hayallerinizin nasıl şekil alacağını seçin ve Midgard’ı kurtarın!

[Erişim İzni Rehberi]

# Kamera Erişim İzni
– AR özellikleri için kullanılır.

* Tablet cihazlarda mevcuttur.

# Erişim İznini Nasıl Kaldırılır
– İşletim Sistemi 6.0 ve üzeri: Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamayı Seç > İzinler > Uygulama İznini Açık/Kapalı butonundan değiştir.
– İşletim Sistemi 6.0 öncesi: Erişim izinleri Ayarlar menüsünden kontrol edilemez. İzinleri kaldırmak için uygulama silinmelidir.

**Minimum gereksinimler: Android OS 4.4 / 2GB+ RAM

Video

▶ Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.