Android

PlayerUnknown’s Battlegrounds Android ve iOS için Geliyor

Playerunknown’s Battlegrounds oyununu şimdiye kadar duymamış olmanız için bir kayanın altında yaşıyor olmanız gerekirdi. PC versiyonu, son birkaç aydır oyun dünyasını ateşe verdiği için bütün rekorları altüst ettiğini gördük. Battle Royale türünün farkında değilseniz, PUBG oyununun bir adaya düştüğünüzde, hayatta kalabilmek için evleri yağmalamak ve yaşam malzemeleri bulmak zorunda olduğunuz bir oynanış türüne sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Bugün sizlere Playerunknown’s Battlegrounds yani bilinen adı ile PUBG oyununun çok yakında Android ve iOS platformlarına çıkışını gerçekleştireceğini söylemekten mutluluk duyuyorum. PUBG oyununu geliştiren asıl firma Bluehole tarafından yapılan açıklamaya göre, oyun önümüzdeki ay XBox konsolları için çıkışını gerçekleştirecek. Yine aynı tarihe yakın zamanlarda ize PUBG oyununun bir mobil sürümü Android ve iOS için yayınlanacak.

Bluehole şirketi PUBG oyununun Mobil sürümü için Tencent şirketi ile anlaşmaya vardığını ve PC sürümündeki oynanış dinamiklerini mobil cihazlara birebir aktarabilmek için Tencent ile birlikte çalıştığını doğruladı.

Geliştirme aşamasının sorunsuz ilerlediğine vurgu yapan şirket, PUBG oyununun PC deneyimini Mobil cihazlara aktarmada oldukça kararlı gibi görünüyor. Zira bu adımın atılması da çok doğru bir karar. Çünkü mobil tarafta PUBG talebini karşılayan birçok klon yapım ortaya çıktı ve çoktan dereyi geçmeye başladılar.

Playerunknown’s Battlegrounds oyununun ilk olarak Çin’deki oyun severler ile buluşması bekleniyor. Global olarak tüm dünyadaki oyun severler ile buluşup buluşmayacağı gizliliğini korusa da, şimdiden Tap Tap uygulaması üzerinden oyuna ön kayıt yaptırabilir ve çıktığı anda bu uygulama üzerinden APK olarak indirebilirsiniz.

Playerunknown’s Battlegrounds oyununun Android ve iOS sürümüne ön kayıt yaptırmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Tap Tap Üzerinden Kayıt Yapın: https://www.taptap.com/app/69515

İlgili Makaleler

20 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.