Android

Unreal Engine 5 ile geliştirilen Black Bell Multiplayer Android için erken erişimde

Black Bell Multiplayer, Android’de piyasaya sürülen bir mobil nişancı oyunudur. Google Play’de herhangi bir çıkış tarihi listelenmediğinden, bu şimdilik bir deneme çalışmasıdır. Oyuncuların “2’ye 2” veya “3’e 3” formatında savaşlamaları bekleniyor. Savaşlar üçüncü bir bakış açısından gerçekleşir, maç başlamadan önce bir kahraman ve kit seçebilirsiniz.

Genel olarak, Black Bell Multiplayer, Quake ve diğer benzer arena atıcılarını biraz andırıyor – konumlar çok dar koridorlara, birçok sığınağa, dikey oyuna ve dağınık ilk yardım çantalarına sahip. Bu arada geliştiriciler projeyi Unreal Engine 5 üzerinde yaptıklarını söylüyorlar. Aynı motor üzerinde oluşturulmuş bir diğer mobil oyun ise Project Evo.

Black Bell Multiplayer oyununun açıklamasına inanıyorsanız, geliştiriciler Epic çevrimiçi hizmetlerini kullanıyor, belki de bu Epic Games’te bir ipucu . Her maçın yaklaşık 6 dakika sürmesi üzücü – bu bir mobil oyun için oldukça fazla. Ayrıca karakter animasyonları üzerinde de çalışabilirsiniz. Black Bell Multiplayer geliştiricilerinin dolandırıcılarla nasıl başa çıktığını görmek de ilginç olacak.

Download Android (Google Play Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.