Android

Project Atlas Andrid Test

Atlas Projesi , şimdi Tayvan’da bir kez daha deneme çalıştırma aşamasına giriyor. Hayatta kalma ve su altı yaşamının bir karışımını istiyorsanız, bu mükemmel bir adaydır.

Atlas Projesi, erken bir sürümü Android’de bulunan bir mobil projedir; iOS için sürüm bilgisi yok. Arsaya göre, insanlar ve tüm medeniyet, okyanusun dibine dalan su tarafından emildi. Bir üs geliştirmek ve inşa etmek için yiyecek ve malzeme arayışında denizlerde ve okyanuslarda sörf yapmaya mahkum olan hayatta kalanlardan biriyiz.

Her şey yoluna girecek, ancak Atlas Projesi dünyasında her köşede gizlenen birçok tehlikeli deniz canlısı var. Karşı koymak için ortaklarla bir üs oluşturmanız, malzemeleri birbirinizle paylaşmanız gerekir. Bu deneme çalışmasının ne kadar süreceği henüz belli değil. CBT’nin son aşamasında bile Project Atlas’ın en azından PlayStation 3 ve Xbox 360 seviyesinde mükemmel grafiklere sahip olmasına sevindim. Motorda seslendirme, hikaye ve video ekleri de mevcut, sadece her şey hiyerogliflerde.

Yuan takviminin 220. yılında deniz felaketi dünyayı sardı, karalar deniz tarafından yutuldu ve geçmişin medeniyeti denizin dibine battı…
“Sen” hayatta kaldı ve içinde uyandı. Bu muhteşem, gizemli ama tehlikeli kıyamet okyanusu karşısında nasıl hayatta kalacaksınız?

– Güzel ve tehlikeli derin dünyaya
dalın Sualtı dünyasında seyahat edin: Denize batmış şehir binaları, dipsiz yarık vadiler, muhteşem ama garip bir şekilde parıldayan mercan kümeleri… mavi su dünyasında Deniz yüzeyinde yelken açmaktan su altında dalışa deniz, kıyamet okyanusunun her köşesini keşfedebilir ve tehditlerden kaçınmak ve hayatta kalma materyalleri toplamak için elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. Ama unutmayın, oksijen dengenize ve arkanızdaki mutant yaratıkların gözlerine her zaman dikkat etmeyi unutmayın…

– Kıyamet denizinde, bir umut evi inşa
edin Kara batarken, insanlar göç etti. okyanus. Birçok deniz mutantının tehdidi altında, sağlam bir su altı uzay istasyonu, bu geniş okyanusta hayatta kalmanız için en güçlü garantidir. Kare oda, şeffaf cam geçit, deniz canavarı showroom… Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli inşaat bileşenleri, sıfırdan yeni deniz yaşamının ilk temelini oluşturmanıza izin veriyor!

– Bilinmeyen deniz canavarlarıyla sonuna kadar savaşın!
Virüsler çok yaygın, deniz yaşamı mutasyona uğradı ve derin denizlerin her gölgesinde tehlike beliriyor. Hayatta kalma materyallerini keşfetme ve arama yolunda, yoğun deniz otunu uzaklaştırdığınızda, su altı şehrinin kalıntılarının derinliklerine indiğinizde veya hendeğe daldığınızda, bilinmeyen deniz canavarı bir sonraki saniyede aniden saldırabilir! Silahlarınızı kuşanın ve bu tehlikeli denizde hayatta kalmak için her an savaşmaya hazır olun!

– Kıyamet, kıyı şeridi toplanıyor!
Bu kıyamet okyanusunda hayatta kalmak için yalnız değilsin! Geçmiş, hayatta kalan diğer kişilerle olan bağınızdır ve gelecek, birbirinize olan bağlılığınızdır. Güvenilir ortaklarla takım kurun, kamplar kurun, sıkıntı zamanlarında birbirinizle hayatta kalma malzemelerini paylaşın, savaşta mutantlara karşı birlikte savaşın ve kıyamet denizinde ortaklaşa yeni bir deniz yaşamı yaratın!

[Bize ulaşın] Resmi FB hayran grubunu takip edin ve kıyamet okyanusunun en son hayatta kalma rehberini ve ilk elden refah haberlerini alın!
Resmi hayran kulübü bağlantısı: https://www.facebook.com/LostAbyss.zh
Müşteri hizmetleri raporu web sitesi: https://support.longeplay.com.tw/service_quick?param_game_id=G115

※”Kayıp Deniz”, oyun yazılımı sınıflandırma yönetimi yöntemine göre ek 12. seviye olarak sınıflandırılmıştır. Bu uygulamanın oyun planı seks, şiddet ve korku içerir.
※Bu uygulama oyununun kullanımı ücretsizdir ve sanal oyun para birimi ve öğeleri satın alma gibi başka ücretli hizmetler de vardır.
※Lütfen kişisel ilgi alanlarınıza, yeteneklerinize göre deneyimleyin ve bağımlılıktan kaçınmak için lütfen oyun süresine dikkat edin.

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Tayvan)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.