AndroidiOSMobil Oyunlar

Project Bloodstrike Çıkış Tarihi açıklandı

Project Bloodstrike oyununun çıkış tarihi nihayet açıklandı. İlk olarak Android için ve Brezilya’da yayınlanacaktır.

Project Bloodstrike, en azından bütçeye uygun akıllı telefonlar için optimizasyon açısından Warzone Mobile ile rekabet edebilecek birinci şahıs bir battle royale oyunudur.

Şimdi Project Bloodstrike Soft Launch bekliyor. Brezilya’da ve yalnızca Google Play’de gerçekleşecek. Sunucular 15 Eylül’de başlıyor. Haberin yazıldığı sırada Google Play Store olan eski bağlantı çalışmıyor. Bu etkinlikle ilgili bilgiler Discord kanalındaki geliştiriciler tarafından sağlanmıştır.

Sunuculara erişim davet kodları kullanılarak sağlanacaktır. 3 şekilde elde edilebilirler:

Oyuna nasıl erişilir?

  • Atış Poligonu’ndaki görevi tamamlayarak oyuna erişebilirsiniz.
  • Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Zaman zaman davet kodları dağıtacağız.
  • Başkalarından davet kodları edinin (ipucu: Karşılıklı davetler kabul edilir).

Ayrıntılar:

  • Atış Poligonu’ndaki görevi tamamlamak, oyuna erişmek için en kolay yoldur. Bu görev, yeni oyuncuların oyunun temel mekaniklerini öğrenmelerini sağlar.
  • Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, davet kodları için promosyonlara ve yarışmalara katılabilirsiniz. Davet kodları, oyuna erken erişim ve diğer özel ödüller kazanmak için kullanılabilir.
  • Başkalarından davet kodları edinerek, oyuna erişim şansınızı artırabilirsiniz. Davet kodları, oyunun geliştiricileri tarafından veya diğer oyuncular tarafından dağıtılabilir.

Zamanla diğer ülke ve bölgelerde daha fazla sunucu açacak.

Eylül ayında Bloodstrike Projesi için önemli olaylara ilişkin içeriden alınan bilgilerin doğru olduğu ortaya çıktı. İOS sürümü hakkında bilgi bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.