AndroidiOS

Project: BloodStrike iptal edilmemiş aksine birisi bizi trollemiş

Warzone Mobile oyunu tanıtılmadan hemen önce ortaya çıkan ve neredeyse Warzone Mobile ile aynı mekaniklere, animasyonlara, perk sistemine… sahip olan Project: BloodStrike mobil oyunu aslında iptal edilmemiş.

Bir süre önce ismi ve kimliği belli olmayan biri tarafından paylaşılan Çince hazırlanmış bir duyuru görselinde, Project: BloodStrike oyununun geliştirilmeye devam etmeyeceği, bu projenin sadece hazır Netease asestleri kullanılarak oluşturulmuş bir deneme oyunu olduğu ve insanların tepkilerini ölmek için hazırlanmış bir Battle Royale oyunu olduğu vurgulanmıştı. Projenin bukadar popüler olmasını beklemedikleri ifade edilen metinde, oyunu süresiz olarak erteledikleri ve ilerleyen dönemlerde yeni bir isimle ve yeni içeriklerle başka bir oyun olarak yeniden karşımıza çıkabileceği olasılıklarıda belirtilmişti.

Aşağıda bahsi geçen Çince duyuru metnini görebilirsiniz.

Google Translate kullanılarak Türkçe’ye çevrilmiş halini de ekliyorum.

Tabiki yukarıda yer alan bu duyuru görsellerinin Netease tarafından doğrulanmadığını, ve oyunun geliştiricilerinin bu konuda henüz kesin ve net bir açıklama yapmadığını da belirtelim. Kimisine göre bu görsellerin sahte olma olasılığıda var.

İşte tam da bu tartışmaların üzerine, Twitter’da kendisini Netease İngilizce moderatörlerinden biri olduğunu iddia eden ve Netease adına çalıştığını söyleye Improvings @ImpMobile isimli kullanıcı Çince duyuru görselinin sahte olduğunu ve Netease tarafından yöneticilere ki kendisinin de yönetici olduğunu söylüyor, böyle bir duyuru yapılmadığını belirtiyor. Oyuna karşı insanların tepkilerinin ve heyecanlarının harika olduğunu ve Netease’nin bu oyunu yapmaya kararlı olduğunu da söylüyor. Trollere ve fake paylaşımlara kulak asılmaması gerektiğini de vurgulamış.

Improvings @ImpMobile isimli yönetici ayrıca BloodStrike hakkında endişesi olan herkes için gelecek ay resmi haber kanallardan bu konuda yeni bir duyurunun yapılacağını da söyledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.