Project Winter Mobile Android Erken Erişim

Yayıncı Boltrend Games, Project Winter Mobile’ın erken bir sürümünü yayınladı . Sunucular 6 ülke için bir hafta boyunca açık olacaktır.

Project Winter Mobile, PC ve akıllı telefonlar için ortak bir hayatta kalma oyunudur. Şimdi oyun şu ülkelerde Android için ikinci CBT’yi çalıştırıyor: ABD, Kanada, Avustralya, Tayland, Brezilya ve Rusya. Sunucular 19 Mayıs’ta kapanacak ve tüm ilerlemeler sıfırlanacak. Daha iyi ping için, geliştiriciler Avrupa için bir sunucu eklediler.

Şu anda iOS sürümünün ne zaman geleceğine dair bir bilgi yok. Öyle ya da böyle, arkadaşlarınızla Android’de oynayabilirsiniz. İki gruba ayrıldınız – avcılar ve hayatta kalanlar. Aramızda olduğu gibi , eski onları kimin avladığını bilmiyor. Aynı zamanda, görevleri tamamlamak ve donmamak gerekir; küçük bir kulübe, tamamen güvensiz, son noktada yardımcı olacaktır. Yok edilirseniz, karakteriniz bir ruh şeklinde uçacak ve ölümcül plazmasıyla tehlikeye karşı uyarıda bulunacaktır.

Project Winter Mobile, özellikle siz ve arkadaşlarınızın mikrofonları ve sesli sohbette konuşma becerisine sahip olduğunuzda harika bir işbirliği projesidir.

[appbox googleplay com.boltrend.winter]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

Download Android, iOS (Web Site)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.