Genel

PUBG Mobile 0.13.5 Güncellemesi Neler Var Neler Yeni

PUBG MOBILE’ın yeni güncellemesi 16 Temmuz’dan itibaren çıkıyor. Lütfen iOS cihazında 181 MB, Android cihazında 158 MB boş alan bulunduğuna emin ol. Farklı sürümleri kullanan arkadaşlar birbirlerini davet edemez, en kısa sürede güncelleme yapmayı ihmal etmeyin.

Sürüm Güncelleme Ödülleri
Oyunu 16-22 Temmuz tarihleri arasında güncelleyerek Düşüş İzi*1 ve 1.888BP kazan.

Yenilikler:
1. iOS arka planda indirme ve güncelleme özelliği eklendi. Yeni bir sürüm yüklerken iOS kullanan oyuncular da artık Android kullanıcıları gibi uygulamayı arka plana gönderebilecek. (Bu nedenle iOS mağazası güncellenmeyecektir).
2. Yeni Silah: PP-19
l Oyunun beşinci hafif makineli tüfeği, 9mm mermi ateşler ve Erangel ile Vikendi’de bulunabilir. 53 mermi alan uzatılmış bir şarjörü bulunur ama şarjör geliştirmelerini desteklemediği için silah ekleriyle kapasitesi artırılamaz.
l Silaha dürbün ve namlu ekleri takılabilir, hafif makineli tüfekler için kullanılabilen tüm namlu aksesuarları bu silahta kullanılabilir, ayrıca lazer ve holografik nişangâhtan, 6x dürbüne kadar tüm nişangâhlar bu silahta kullanılabilir.
l PP-19 tek vuruşla 35 hasar verilebilir ve atış hızı UMP ile aynıdır. Varsayılan şarjör boyutu erken oyun süresince tam donanımlı bir silah avantajı sağlar. Ancak bu avantajlar geç oyunda bir dezavantaja dönüşür.
3. Takımlı Ölüm Maçı Oda moduna ÜŞN eklendi.
4. Yeni Puan Koruma Kartları, Puan Koruma Kartı (Süreli) ve Puan Koruma (Kullanım) şeklinde oyuna eklendi ve puanlar değiştiğinde etkinleştirilir. Kart etkin durumdayken puanlar azalmaz. Sadece As kademe ve altında geçerlidir.
5. Yüksek Kare Hızı, HDR moduna bazı gelişmiş cihazlar için eklendi. Daha iyi grafiklerle oynamak için daha fazla pil tüketmek senin için sorun değilse bu seçeneği kullanabilirsin. Ayarlar-Grafikler menüsünden ayarlanabilir.
6. PMCO temalı etkinlikler Temmuz sonunda çıkıyor. Görevleri tamamladıktan sonra, oyuncular Alan Walker PMCO şarkısını dinleyebilir ve PMCO temasını ana menüye ekleyebilir.

Hata Düzeltmeleri
1. RP Görevleri içinde Günlük Görevlerin ödül bildirimlerinin görünmeme sorunu giderildi.
2. Kolay Görev Lisansı 3. Avantajında tarif edilen sandık isimlerinin gerçek isimlerden farklı olma sorunu giderildi.
3. Sezon değişiminde oyuncuların hatalı olarak yanlış puan ve kademelerde sıralanması hatası giderildi.
4. Takımlı Ölüm Maçında oyuncuların takım arkadaşlarının avatarlarını taşıyamaması sorunu giderildi.

İyileştirmeler
1. 8. Sezon Pass, Görev Kartları ve daha fazlası gibi ögeler Prime aboneleri için BP Dükkânına eklendi.
2. UC Satın Alma Bonusu ekranı düzenlendi. Ayrıca ödüller de güncellendi.
3. Unvan görsel efektleri düzenlendi.
4. Bazı destansı giysiler alınan silahlarla birlikte gösteriliyor.
5. Sandık isimleri düzenlendi ve sağ kısımda bulunan gezinti çubuğu üzerindeki efektleri düzenlendi.
6. Bonus Yarışma sonuçları artık gerçek zamanlı olarak hesaplanıyor. Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Avrupa ve ABD bölgeleri yakında açılacak.

Sezon Değişimi
1. Sezon sistemi güncellendi:
a. Sezon arayüzü yeniden tasarlanarak daha kolay kullanılabilir ve gösterişli hale getirildi.
b. Klasik mod sonuçları yeniden ayarlandı. Puan ve Kademe değişimleri artık ekranda görünebilir.
c. 8. Sezon ödülleri yeniden ayarlandı. 8. Sezonun tüm giysileri artık Altın kademede. Sezona özel silah kaplamaları için Elmas kademeye ulaş.
d. Kademe ödülleri yeniden düzenlendi. Taç veya üzeri kademeye erişerek özel bir takıma katılma efekti ve İsim Kartı kazan. As ve üzeri kademeye erişerek kalıcı bir sezon unvanı kazan.
e. Ödüller, artık Sezon sona erdikten sonra oyunculara otomatik olarak gönderilecektir.
f. Her Sezonun başında, oyuncular önceki sezona göre değişimler hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olacak.
g. Sıralama sistemi algoritması leş puanlarının ortalama etkisini bir miktar artırmak için düzenlendi, leşler artık Kademelerde daha fazla etki sahibi olacak.
h. Kademe aktarımı kuralları değiştirildi. 8. Sezondan itibaren Altın kademe altındaki kademeler sonraki sezona aynı şekilde aktarılacak.
i. Kademe aktarımı mesajı yenilendi. Tüm sunuculardaki Kademe Aktarımı mesajları artık tek bir mesajla ulaştırılacak ve kademe aktarımı kuralları bağlantıları içeren mesajla birlikte internet sitesinde açıklanacak.
j. Kademe atlama hatırlatması yeniden düzenlendi. Aynı kademe içindeki kademe terfileri lobide gösterilmez. Kademe atlama mesajları daha gösterişli bir hatırlatma ile yayınlanır.
k. Kademe simgesi görselleri yeniden düzenlendi.

Royale Pass: Bu yaz, PUBG MOBILE’ın cesur savaşçıları denizlere açılıyor ve deniz altındaki gizemli dünyayla ufuklarını genişletiyor. Okyanuslarda uzun süredir kayıp hazineleri bile keşfedebilirler!
a. Yeni arkadaş isteği özelliği: Pass satın alma sayfasında, oyuncular arkadaşlarından Elite Pass veya Elite Pass Plus isteyebilir.
b. Royale Pass’ın ilk yıl dönümü şerefine birer 2. Sezon ve 3. Sezon ögesini tekrar oyuna ekliyoruz. Oyuncular bu ödülleri Sıralama Ödülü veya Takas Sandıkları ile alabilir. Ya şimdi ya hiç!

Ödül, Görev, Kolay Görev Lisansı ve Sıralama ekranlarındaki efektler yeniden düzenlendi.

Son Etkinlikler:
• Yaz Karnavalı için 8. Sezon Royale Pass’ta Takım Kur! Okyanus hazineleri seni bekliyor!
• PUBG MOBILE CLUB OPEN 2019 Dünya Finalleri, 26-28 Temmuz’da – Berlin’de bize katıl! PMCO özel ödüllerini kazanmak için belirli sayıda giriş yap!
• PUBGM X BAPE iş birliği oyundaki BAPE ögeleri ve ürün satışıyla karşınızda!
• Alan Walker x PUBG MOBILE yeni iş birliği şarkısı, gizemli setle birlikte hazır! Etkinlik merkezini takip ederek etkinliğe katıl ve yeni şarkının kilidini aç.
• Royale Pass’ın ilk yıl dönümü şerefine birer 2. Sezon ve 3. Sezon ögesini tekrar oyuna ekliyoruz. Oyuncular bu nadir ödülleri Sıralama Ödülü veya Takas Sandıkları ile alabilir!

Daha fazla bilgi ve videolar için lütfen resmî internet sitemizi: www.pubgmobile.com veya resmî YouTube kanalımızı ziyaret edin: www.youtube.com/pubgmobiletürkiye

PUBG Mobile Ekibi
16/7/2019

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.