AndroidiOS

Torchlight Infinite: iOS ve Android için Test Sürümünü Başlattı

Torchlight Infinite’in erken bir sürümü tüm bölgelerde mevcuttur. Sistem gereksinimleri de bilinmektedir.

Torchlight Infinite, geliştirme açısından Diablo Immortal ile kolayca rekabet edebilecek bir mobil slasher’dır . Artık beta sürümü dünya çapında ve her iki mobil platformda (iOS ve Android) kullanılabilir. Katılmak için TapTap üzerinden ön kayıt yaptırmak gerekiyordu , şanslı olanlar davet mektubu aldı; geri kalanının APK dosyasını indirmesi veya sırasını beklemesi gerekir.

Torchlight Infinite’in henüz öykünücüleri desteklemediğini unutmayın; Geliştiriciler bir gönderide bundan bahsetti . Yeniliklere gelince, yerde yatan bir şeyi rengi ve özel çerçevesiyle tanımanız artık daha kolay. Destek becerileri de dahil olmak üzere beceriler de eklendi. Ve eğer dar geçitlerdeki düşman kalabalığı sizi kızdırdıysa, XD Entertainment onların sayısını azalttı.

Ek olarak, Torchlight Infinite, efsaneleri geliştirmeye yardımcı olacak, enfekte olmuş canavarların rastgele saldırılarına sahip olacak , ancak hepsi şansa bağlı – en saf haliyle bileme. Pekala, hikayeyi takip ederseniz, ikinci bölüm bu beta testinde tamamen mevcut olacak.

◆ Darkness Looms…
Torchlight II olaylarından 200 yıl sonra, Ember Technology çağında, insanlar makine operasyonu ve sihir uygulamaları için ana güç kaynağı olarak Ember’e başvurdu. Müreffeh bir uygarlık görüntüsünün ardında, Ember’in yozlaştırıcı etkisi, toprağa ve ona bağlı yaşamlara zarar vermeye başlıyor…

◆ Sonsuz Parlaklık Bekliyor
Medeniyet benzeri görülmemiş bir krizle karşı karşıya kalırken, savaşçılardan oluşan seçkin bir görev gücü ortaya çıkıyor. Sebat ve azim sayesinde karanlığın karşısında galip gelirler – onlar Meşale Işığıdır. Torchlight’ın her üyesi, kötü güçleri yenmek ve kurtuluşa ulaşmak için destansı bir arayışa girerken, yanlarında inanılmaz bir güç ve benzersiz güçler taşır.

◆ Açık uçlu Kahraman Binası
180’den fazla beceriye yayılan 24 benzersiz beceri ağacıyla, dört kahraman – ve daha pek çoğu – hemen hemen her oyun tarzı için oluşturulabilir ve optimize edilebilir. İster ateş ve buz tarlalarıyla düşmanları patlatıyor, ister köz ordularını hackliyor ve kesiyor, ister mermilerle öfke adaleti yağıyor olsun, kahramanınız sizin için sınırları aşma yetkisine sahiptir.

◆ Öngörülemeyen Zorluklar
Sürekli değişen zindanlar ve rastgele ganimet düşüşleri, yolculuğu çok daha cazip hale getiriyor, çünkü büyük tehlikeler her köşede daha da büyük ödüllerle pusuya yattı. Kavurucu Lakhouma Çölü’nden gölgelerle dolu Abyssal Spine’a geçin ve Netherim ve Shadowborn’a karşı içgüdüsel çatışmalara katılın – bu sizin maceranız.

◆ Acımasızca Tatmin Edici
Dayanıklılık ve saldırı yeteneği bekleme süreleri geçmişte kaldı. İster uzaktan ateş topları göndermeyi tercih edin, ister dünyayı sarsan bir kılıçla yakın ve kişisel olun, hiçbir şey sizi kendi hızınızda Leptis’in sırlarını ortaya çıkarmaktan alıkoyamaz.

◆ Oynaması Ücretsiz, Oynamak İçin Öldürme/Kazanma
Silah yükseltmeleri, nitelik artışları ve üretim malzemelerinin tümü raflardan kaldırıldı ve bunun yerine, kazan-öde öğeleri olmadan yalnızca rastgele oluşturulmuş ganimet damlalarında görünüyor. Mikro dönüşümler %100 kozmetiktir ve kahramanlarını daha da fazla kişilikle donatmak isteyenler için mevcuttur.

Torchlight Infinite sistem gereksinimleri
Snapdragon 660 / Exynos 8890 ve 3 GB RAM
iPhone 7 ve iOS 12

Download Android APK (Telegram)

Download Android (TapTap)

Download iOS (test kayıtları doldu)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.