AndroidiOS

Rising Valkyrie

Büyük dövüş becerilerine sahip Valkyrie’lerle karşılaşan ve onları bünyesine katan unvanın sıradan bir varisi, yavaş yavaş durdurulamaz bir kale efendisine uyandı. 

FunOneGame stüdyosu, Android için Rising Valkyrie projesini yayınladı. Kanada’da mevcuttur, ancak erken bir sürümü de deneyebilirsiniz.

Rising Valkyrie, Google Play’de görünen bir mobil projedir; iOS için sürüm bilgisi yok. Oyuna göre, bir deste kahraman kulesi toplamalıyız, orman canavarlarıyla savaşmalılar. İlerledikçe, görevleri tamamlıyor ve karakterleri pompalamak için malzemeler alıyoruz. Bu, bölümlere ayrılmış bir kule savunma oyunudur ; Ayrıca PvP için bir arena ekledi. PvE seviyelerine gelince, onlar için maksimum üç yıldız alabilirsiniz, ayrıca daha nadir ödüller için zorluk seviyesini değiştirmenize izin verirler.

Açıklamaya bakılırsa, Rising Valkyrie’de mevsimler var, Gizli Dünya modu değişimlerine bağlı; en iyi ödül, tüm testleri ilk geçen kişi olacaktır. Bu arada, kahramanlarınız sadece otomatik olarak hedeflere ateş eden aptallar değil. Onlara verdiğimiz silahlara göre düşmana farklı şekillerde saldıracaklar.

Fallen Stone of Heaven’ın rehberliğini takip ederek, lord kontrol seviyenizi geliştirmek, çekirdek toplamak, ekipman oluşturmak ve çeşitli tehlikelerle başa çıkabilen ve mükemmel savaş gücüne sahip bir Valkyrie oluşumu kurmak için geniş bölgedeki canavar tehdidine karşı cesur olun. . Bu steampunk dünyasında stratejik potansiyelinizi açığa çıkarın!

1. Klasik kule savunma oyunu
Size tanıdık bir savaş deneyimi sunmak için 12 bölümlük arsa görevlerinde bir dünya görüşü yavaş yavaş ortaya çıkıyor! Fallen Stone of Heaven’ın gerçeğini aramak için yolculuğunuza başlamadan önce, “Sniper Elite” için en uygun ekipman kombinasyonunu seçin ve “Rising Valkyrie”deki ilk deneyiminizin keyfini çıkarın.

2. Yeni Valkyrie’lerle Karşılaşın
“Sniper Elites” ile tanışma, yolculuğun sadece başlangıcıdır. Hikaye zorlukları ve meyhane alımı yoluyla benzersiz becerilere sahip diğer Valkyrie’leri tanıyın. Savaş güçlerini artırmak için çekirdeklere ve cihazlara ek olarak yüzlerce yıkıcı silah yapın. Kendinize uygun benzersiz oyun stilini bulana kadar özgürce kombinasyonlar oluşturmaya çalışın.

3. Sürekli değişen Gizli Bölge
Gizli Alemde değişmeyen tek şey her şeyin değişmesidir. Senaryolar her sezona ve girişe göre değişir. Bu değişikliği ilk gören kişi cömertçe ödüllendirilecek. İşte Gizli Alem’in büyüsü!

Alliance Hall’un yapım aşamasında olduğunu duydum… Lordlar arasında hizipler mi var?
Kraliyet şehrine saldıran canavarların aslında kralın hilesi olduğunu duydum… Kral lordları sıralamak istiyor mu?

Başka haber var mı? “Yükselen Valkyrie” tavernasına gidin ve her şeye gücü yeten Valkyrie’lerin söylediklerini dinleyin.

Download Android (Google Play Store – Kanada)

Download Android APK (Telegram)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.