Android

Code Doomsday Android APK

Code Doomsday , Android’de Güneydoğu Asya’da kullanıma sunuldu. Çok garip yaratıkları avlayacaksınız.

Code Doomsday, hala Pokémon öğelerini birleştiren , yani nadir canavarları avlayıp ekibimize ekleyen bir mobil stratejidir. Ancak sevimli Pikachu’ya güvenmeyin – bunun yerine, kamyonu bir mermi gibi kullanarak yengeçler de dahil olmak üzere devasa canavarlara uyku dartı vuracağız. Arsaya göre, insanlar yok olma eşiğinde, çünkü kıyametin başlamasından sonra kış geldi ve canavarlar şehirleri doldurdu.

Code Doomsday’de üssünüzü geliştirecek, sorti yapacak ve diğer canavar gruplarıyla savaşacaksınız. Dövüşler neredeyse otomatik modda gerçekleşir, yollarına çıkan arabaları ve tüm binaları süpüren yaratıkların konumlarını yalnızca hafifçe ayarlayabilirsiniz. Bu hizalama Godzilla hayranlarına hitap edecek. Yavaş yavaş, oyuncular birleşebilecek ve bir ittifak oluşturabilecekler.

[appbox googleplay com.mountainsea.mori&gl=ph]

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Flipinler)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.