AndroidiOS

Rocksmith+ Bu Yıl Akıllı Telefonlara Geliyor ve 5.000 Şarkı Sunuyor

Yayıncı Ubisoft , Rocksmith 2014’ün yerini yeni bir uygulama olan Rocksmith+ ile değiştireceğini duyurdu . Abonelik yoluyla dağıtılacağını varsayıyoruz.

Ubisoft Forward sırasında Rocksmith+ geliştiricileri, Rocksmith 2014’ün bakımının zor olduğundan ve ona yeni güncellemeler eklemekten şikayet ettiler. Bu nedenle yeni bir hizmet olan Rocksmith+ geliştirme fikrini ortaya attılar. iOS, Android ve PC’de mevcut olacak.

Şimdiye kadar, App Store’da tuner görevi gören aynı ada sahip bir uygulama var. Ancak yorumlarda, bir akıllı telefon veya tabletin sadece bir elektro gitarı değil, akustik versiyonunu da tanımasının zor olduğunu söylüyorlar. Çoğu zaman, bu Korn ve diğer metal grupları için çok fazla “telleri düşürmek” istediğinizde olur.

Bu arada, Rocksmith+ lansmanda 5.000 şarkıyı destekleyecek ve bu sayı her güncellemeyle artacak, ayrıca kullanıcılar “lisanslı parçalar” için tablo ekleyebilecekler. Genel olarak, resmi web sitesine göre Rocksmith +, bir PC sürümü satın almak zorunda kalmadan iOS ve Android’de ayrı ayrı çalıştırılabilir. Aksi takdirde, taşınabilir cihazınızı mikrofon olarak kullanabilirsiniz, ancak bunun için iyi bir İnternet bağlantınızın olması gerekir.Rocksmith+’ın özelliklerinden biri, belirli bir şarkıdaki ilerlemenize göre değil, daha önce öğrenmiş olduğunuz çalma tekniklerine göre ayarlanan uyarlanabilir zorluktur. Bu, konfor alanınızdan çıkmanıza izin verecektir, ancak zorlaşırsa uygulama zorluğu azaltacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.