AndroidiOS

Rockstar Games, Red Dead: Gunslinger dahil 25 mobil oyun yayınlayacak

Oyun endüstrisi, sızıntıları bir araya getiren Grand Theft Auto VI için dua ederken, diğerlerinin kaçırdığını gördük – çok sayıda mobil oyun.

Web’de Take-Two sunumundan slayt içeren bir fotoğraf çıktı. Bilmiyorsanız bu şirket Red Dead , Bully, GTA ve Max Payne’in geliştiricilerine sahiptir . Bu nedenle, görüntü, 2023’ten 2025’e kadar piyasaya sürülecek veya en azından duyurulacak mobil projeleri göstermektedir. Listede, henüz iOS ve Android’de görünmeyen GTA Trilogy’nin kesinlikle beklediğimiz 25 isimsiz proje yer alıyor.

Daha fazla ayrıntı istiyorsanız, slayt doğrudan Rockstar Games’in 2023 baharında başlayacak bir mobil proje olan Red Dead: Gunslinger üzerinde çalıştığını söylüyor. Bildiğiniz gibi, oyunların iOS ve Android’de yayınlanmasından önce geliştiriciler beta testleri ve deneme çalışmaları yapıyor, bu yüzden önümüzdeki aylarda duyurularını bekliyoruz.

2010’da tarayıcı oyunu Red Dead Redemption: Gunslingers’ın özellikle Facebook için yayınlandığını not ediyorum. İçinde, oyuncular birbirlerine bir düelloya meydan okudular ve karakterlerin (Red Dead’in ilk bölümünün motorunda) isabetli bir şekilde ateş edip birbirlerinin kafalarını parçaladıklarını izlediler. Muhtemelen, akıllı telefonlar için yeni bir proje bu şemayı tekrarlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.