AndroidiOS

Shooter Legends Android için bazı ülkelerde test ediliyor

Çok sayıda silah, destansı atış savaşları ve cesur kahramanlar içeren atıcı oyunları sever misiniz?

Shooter Legends, eğlenceli atış savaşları, benzersiz kahramanlar, farklı arenalar ve çok sayıda silah içeren üçüncü şahıs aksiyon atış oyunudur. Çok oyunculu FPS ve TPS nişancı oyunlarını seviyorsanız – bu sizin için bir oyundur.

AKSİYONA HAZIR?
Hiç bitmeyen savaşlar ve atış aksiyonu ile yeni mobil 3D TPS’de diğer oyuncularla çatışın. Bir silah al, eşsiz bir kahraman seç ve gidelim! Çeşitli haritalarda patlayıcı çevrimiçi oyunlarda farklı ateş stratejileri ve taktikleri kullanın.

KAHRAMANINI SEÇ
Her biri kendi benzersiz silahlarına ve yeteneklerine sahip düzinelerce güçlü kahramanın kilidini açın ve yükseltin.🦸 Farklı oyun modlarında savaşlarda savaşın. İsterseniz bu oyun PvE nişancı veya PvP nişancı olabilir. Keskin nişancı olmak ister misin? O ol! Keskin nişancı tüfeği olan bir kahraman seçin ve düşmanlarınızı bir mesafeden vurun! Rütbe puanlarını, deneyimi ve kahraman güçlendirme jetonlarını yükseltin. Kahramanlarınızı yükseltin, savaşlara dalın ve düşmanlarınızı vurun!

MUHTEŞEM GRAFİK
Bu çevrimiçi üçüncü şahıs atış oyunu, aklınızı başınızdan alacak çılgın yetenek efektlerine sahip şık ve etkileyici 3D grafiklere sahiptir.

Geleceğe Hoşgeldiniz! İnsanlığın bilimdeki ustalığı🧬 en büyük zorluklarımıza bir son verdi. “Barbar geçmişin” savaş, açlık, yoksulluk ve diğer dehşetleri 21. yüzyılda geride kaldı. Tıptaki gelişmeler yaşam sürelerini uzatmış ve herkesin yaşam kalitesini yükseltmiştir. Bilim adamları, evrenin yapısını ören, yeryüzünde inanılmaz derecede güçlü Enerjinin muazzam kaynaklarını keşfetmeyi başardılar.

Bu enerjiyi kullanmak, uzayı ve hatta zamanı etkilemeyi mümkün kılar🚀 ve tüm gezegene güç sağlamak için bir kaynak noktası yeterlidir. Bununla birlikte, Enerjiye yalnızca bir aracı tarafından erişilebilir ve kullanılabilir – onunla senkronize olma yeteneğine sahip canlı bir kişi. Bu yetenek Hediye olarak adlandırıldı. Hediyeye sahip olanlar son derece nadirdir ve senkronizasyonu sağlamak için son derece özel ekipman gereklidir.

İnsanlığın tarihte büyük bir zaferin eşiğine geldiği şu anda, varlığımız için büyük bir tehdit keşfedilmiştir. Herhangi bir insanın görünüşünü ve yeteneklerini taklit edebilen, daha önce bilinmeyen gelişmiş bir uzaylı uygarlığının üyeleri, güç yapılarımıza ve kurumlarımıza sızdı. Ana amaçları olan Enerji kaynakları üzerinde tam kontrol sağlamak dışında, onlar hakkında çok az şey biliniyor.⚡ Bu canlılar, tek kelimeyle Düşmanlarımızdır. İnsanlık yanıt vermek için çabaladı ve derin bir gizlilik içinde, amacı Düşmanın kökenini tespit etmek ve insanlığı korkunç bir kaderden kurtarmak olan “Shooter Legends” kod adıyla bir girişim başlattı.

Anahtar oyun özellikleri:
⭐10 heyecan verici oyun modu;
⭐ Dünyanın her yerinden oyuncularla heyecan verici 4v4 PVP atış savaşları;
⭐PVE oyun modu;
⭐düzenli etkinlikler ve atış turnuvaları;
⭐ çok çeşitli çarpıcı karakterler;
⭐ çarpıcı yerler;
⭐ çok sayıda silah;
⭐ benzersiz yeteneklere sahip birçok kahraman
⭐ büyüleyici arsa ve hikayeler.

Harika çevrimiçi nişancı oyunlarını sever misin? Görevinizi çağırın ve harekete geçin ve hemen savaş grevine girin. Oynamak tamamen ücretsiz!

Büyük bir kahraman olmanın ıstırabını ve coşkusunu yaşayın…🦸🏿‍♂️ Dünyanın kaderinin sorumluluğu artık sımsıkı omuzlarınızda. Dayan ve galip gel!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.