AndroidiOS

Soccer Star: 2022 Football Cup Android için yayınlandı

FifPro tarafından geliştirilen yenmi futbol oyunu Soccer Star: 2022 Football Cup Android için ybazı ülkelerde Google Play Store üzerinden yayınlandı. Henüz Türkiye mağazasında yok. Bu yüzden APK paylaşıyoruz. iOS sürümü hakkında da bir bilgi bulunmuyor.

“Soccer Star: 2022 Futbol Kupası” bir futbol e-spor mobil oyunudur. Oyunda birçok yenilikçi oyun ve benzersiz bir tek hedefli şöhret arsa modu var. Derinden geliştirilmiş futbol oyun motoru “Hua Huo” ile donatılmıştır ve hızlı hareket eden bir sanal futbol yaratmaya çalışır.

◇Eleme turnuvalarının gerçek zamanlı eşleşmesi◇
Oyun, sıralamaya dayalı bir turnuva kademesi yükseltme oyununa sahiptir. Oyunda diğer oyuncularla rekabet edebilir ve ayrıca zengin ödüller almak için oyundaki gerçek en iyi devlere meydan okuyabilirsiniz.

◇Bir Şöhret Topu Hikaye Modu◇
Oyunun orijinal arsa oynanışı, özenle hazırlanmış gençler Avrupa futbol planını cesurlaştırıyor, bir oyuncunun amatörden en tepeye dönüşüm sürecini kapsamlı bir şekilde deneyimlemenize izin veriyor, ayrıca eğitim planını derinlemesine özelleştirebilir, büyüme yönünü seçebilir ve sonunda özel bir Sizinkini yaratabilirsiniz. uluslararası süperstar.

◇İş Deniz Hegemonyası ◇
İlk kez, futbol oyunlarının ulusal savaş oynanışı tanıtıldı. İttifakın başkanı, üç büyük futbol federasyonunun başkanlığı için rekabet edebilir ve şiddetli kentsel rekabete girebilir. Son olarak, belirtilen süre içinde Paris’i ele geçiren ittifak, strateji, zamanlama ve genel planlama yeteneklerini vurgulayarak şampiyonluğu kazanabilir.

◇Ücretsiz transfer ve kolay işlem◇
Oyundaki tüm oyuncular transfer piyasasında serbestçe takas edilebilir. Favori oyuncularınızı gördüğünüzde açık artırmaya katılabilir veya çok para ile satın alabilir, kadronuzu yönetebilir ve gücünüzü artırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.