Genel

Special Force Mobile Android, iOS

Special Force Mobile , iki takımlı mücadeleler sunan birinci şahıs nişancı oyunudur; evet, Counter-Strike’ın başka bir mobil versiyonu . Grafikler açısından proje, oyuncuları uzun süre Android üzerinde çalıştırılabilen CS 1.6 günlerine götürüyor . Özel farklılıklardan güçlü bir geri dönüş olduğunu not ediyorum, bu nedenle Rooster P90, düşmanı ortalama bir mesafeden bile vuramayacak. Görüşün oyuna getirilmemesi yardımcı olmuyor, en azından tüm silahlar için değil.

Special Force Mobile’daki tipik nöbetler, takımlardan biri bir takım ölüm maçı olan 20 öldürme elde edene kadar devam eder. Geliştiriciler ayrıca bir mayın temizleme modu ve bir tür “kaçış” vaat ediyor. Takım arkadaşları, metin ve muhtemelen sesli sohbet yoluyla birbirleriyle iletişim kurabilir. Teste gelince, Android’de daveti bağlantı yoluyla kabul etmeniz gerekiyor , ardından Google Play’de bir sayfa açılacak.

[Güncelleme] Geliştiriciler, Google Play’den sürüme erişimi kaldırdı. Muhtemelen oyuncu akışından kaynaklanıyor.

Dowbload iOS (Testflight)

Download Android (Google Play Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.