Android

Summoners Raid: War Legend RPG, Filipinler’de mevcut

Android’de Summoners Raid: War Legend RPG’nin ilk sürümünü oynayabilirsiniz.

Summoners Raid: War Legend, sıra tabanlı savaşlara sahip bir mobil RPG‘dir. Oyuncular, nadirliklerine ve unsurlarına dikkat ederek fantastik karakterlerden oluşan bir ekip oluşturmak zorunda kalacaklar; gerçek şu ki, savaşlarda “taş, kağıt makas” sistemi kullanılıyor.

imdiye kadar Summoners Raid: War Legend, Güneydoğu Asya’da ve özellikle Filipinler’de Android‘de mevcuttu. Temel grafiklere sahiptir ve oyun RAID: Shadow Legends‘tan farklı değildir – karakterler koridor seviyesinde bağımsız olarak koşar ve oyuncunun becerileri manuel olarak kullanmasını bile gerektirmez.

Summoners Raid’in geliştiricileri, destansı bir tek oyunculu kampanya ve efsanevi patronların yaşadığı zindanlara baskın sözü veriyor. Ayrıca, daha fazla pompalanan oyuncu PvP’ye katılabilecek. Sadece kazanmak için nadir kahramanları çağırmalısın, bunun için premium paraya ihtiyacın olacak.

Olay örgüsüne göre oyuncu, Büyük Çağırıcı’nın oğludur. Yalnızca kahramanları çağırma yeteneğini sergiliyor, bu yüzden bu konuda yardıma ihtiyacı var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.