Android

The Chase: Hit and Run, Arapların yeraldığı bir GTA’dır

The Chase: Hit and Run Android’de yayınlandı. Bu, Grand Theft Auto’ya bir arcade alternatifidir.

The Chase: Hit and Run, ana karakterin bir Arap olduğu bir mobil oyundur. Küçük bir kasabada havalı arabalara biniyor ve görevleri tamamlıyor. Kurallara göre araba kullanmak gerekli değil ama bir polisi devirirseniz kovalamaca başlayacak ve yerel yapay zeka çok akıllı ve nitro ile ondan uzaklaşsanız bile yine de yetişecek.

The Chase: Hit and Run’daki başarısızlıklar için reklamları izlemeniz gerekir, yalnızca Rusya Federasyonu’nda bazen yüklenmez. Şimdiye kadar, bu oyun Android’de mevcut ve iyi bir seviyede performans gösterdi. Örneğin arabalar, dışa doğru patlamasalar da sonunda duman çıkarmaya ve patlamaya başlarlar.

The Chase: Hit and Run’da bile kazandığınız parayla ev satın alabiliyorsunuz. Görevlere gelince, ağırlıklı olarak pizza teslimatı ve taksi şoförü olarak çalışmak ; Oyuncu, hedeflerine daha hızlı ulaşmak için arabasını arayabilir. Görevlerin olay örgüsüyle ilgili olmaması ve ayrıca çevrimiçi unsurların olmaması üzücü.

The Chase: Hit and Run’da görevleri tamamlamanız gerekiyor, belki bu yeni içerik açacaktır, ancak bu pek olası değildir. En son güncellemede, geliştiriciler içeriği optimize etti ve hataları düzeltti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.