AndroidiOS

The Walking Zombie 2: Zombie shooter

Zombi kıyametinden sonraki dünya korkunç bir yer. Sen onun içine doğdun, böylece hayatta kalmak ve birçok zombi, haydut ve tehlikeli patron canavarlara karşı savaşmak zorunda kalacaksın. Önemli hikaye görevlerini ve birçok yan görevi üstlenecek, becerilerinizi ve avantajlarınızı artıracak, ekipman satacak ve satın alacak ve (hayatta kalmadan) hayatta kalanlarla iletişime geçeceksiniz. Android ve iOS platformları için planlanmıştır.

Çeviri/Translate

Survival RPG ve birinci şahıs nişancı
Walking Zombie 2, hikayesi, onlarca görev ve farklı silahlarla çekim yapan çok eski FPS’dir. Başlıca düşmanlarınız dünyayı zaten kontrol eden zombilerdir – her yerdeler, birçok farklı türde ve – en önemlisi – çok sayıda. Bunları imha etmek için farklı cephane, el bombası veya yakın dövüş silahlarına sahip silahlar kullanacaksınız ve kendinizi vasat ve yiyeceklerle iyileştirebileceksiniz. Her geçen gün daha fazla görevi tamamladığınızda, karakteriniz daha iyi ekipman, gelişmiş beceriler ve kazanılan avantajlar ile güçlenecektir. Daha fazla hit puanınız olacak mı, dünya haritasından geçerken kilitleri kilitlerken daha iyi bir şans ya da daha az yakıt tüketimi olacak mı?

Özellikler
* İyi eski singleplayer kıyamet sonrası FPS
* Çekici modern çokgen grafik stili
* Karma sistem – iyi ve kötü işler yeni seçenekler ve karşılaşmalar açar
* Onlarca hikaye ve yan görev
* Birçok silah, koruyucu teçhizat ve diğer ekipmanlar
* Silah derileri
* Düşman Çeşitleri – zombi yürüyüşçüleri, haydutlar, devasa mutantlar
* Yerleşim yerlerinde yatırımcılar
* Eğlenceli mini oyunlar ve keskin nişancı görevi

Trajik geçmişi olan Seçilmiş Olanın Hikayesi
Başlangıcı oldukça trajik olsaydı, hikayen mutlu bir şekilde sona erebilir mi? Doğunuzu çevreleyen koşullar sayesinde dünyayı kurtarabilecek tek kişi sizsiniz. İnsanları ve hayvanları zombilere dönüştüren virüsün etkilerine karşı bağışıklığınız vardır. Bu da sizi gezegenin ölümsüz ustalarına ve daha iyi bir yarın için umut sembolüne karşı mükemmel bir silah yapar. Kökeninizle ilgili tüm gerçeği öğrenin ve her köşenin arkasına gizlenen tehlikelere rağmen, yolunuzdaki arkadaşlarınızla birlikte tedavi oluşturmanın yolunu arayın.

Video

▶ Download ANDROID

▶ Download iOS (Yakında/Soon)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.