Android

Tower And Swords – Android için internet gerektirmeden oynanabilir

Tower And Swords, piksel sanatı ve dungeon crawler türünden oyun öğeleri içeren bir mobil oyundur. Herhangi bir anlaşılır eğitim olmadan Android’de yayınlandı. Bunun yerine, her rastgele öğenin oldukça geniş bir açıklaması olduğundan, oyuncuların İngilizce metni anlamaları gerekecektir.

Tower And Swords’ta oyuncunun 2 göstergesi vardır – mana ve sağlık. İlki, bir düşman kalabalığıyla hızlı bir şekilde başa çıkmanıza izin veren süper güçleri kullanmaya harcanır. Ayrıca, oyuncuların nadir ekipman araması ve yetenek ağacını yükseltmesi gerekiyor.

Tower And Swords’taki her koşuda oyuncunun birkaç görevi vardır. Önünde onu neyin beklediğini önceden bilmek de imkansızdır – bir sonraki kata geçiş veya patronla savaş.

Açıklamaya bakılırsa, Tower And Swords’ta yalnızca bir “kılıç ustası” sınıfı vardır ve dış oyun salonu aldatıcıdır – oyunun bir sonu vardır ve bir kişi için tasarlanmıştır. Yani boşta kalan unsurlar, loncalar ve PvP olmayacak. Bir başka iyi şey de, projenin internet bağlantısı olmadan çevrimdışı olarak çalıştırılabilmesidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.