AndroidiOS

Valorant Mobile Ağustos’ta yeni beta testine başlayacak

Valorant Mobile uzun süren sessizliğini bozdu. Ağustos ayı ortalarında Android için bir test sürümü yayınlanması beklenmektedir.

Valorant Mobile’ın resmi web sayfaları Çin pazarlarında ortaya çıktı. Oyun, farklı bir şekilde adlandırılıyor: Proje C veya Proje H. Valorant’tan görsel içerikler kullanmaktadır. Bu yüzden muhtemelen oyunun resmi sürümüdür. Oyun şu anda Çin’de beta için kayıt alıyor. 11 Ağustos’a kadar kayıt olabilirsiniz. Test sunucularının Ağustos ayı ortasında açılması planlanıyor. Geliştiriciler, yalnızca Android oyuncularının oynayabileceğini belirtiyor; iOS oyuncuları beklemek zorunda kalacaklar.

valorant mobile project c

Oyunun beta testine yalnızca Çinliler katılabilecekler. Ancak kayıt formu doldurulması halinde sizin de bir şansınız olabilir. Hatta geliştiriciler, bir telefon numarası ve QQ hesabı vermesi için kullanıcılardan istekte bulunmaktadır. Test için kabul bildiriminin yanı sıra kurulum hakkında daha fazla bilgi geleceği bilinmektedir.

Ayrıca bu haber, Tencent Mobile’ın Valorant Mobile üzerinde çalışmaya devam ettiğini kanıtlıyor. Ancak geliştiricilerin yorumlarına bakılırsa Riot Games, oyunun kalitesini beğenmedi. Muhtemelen, geliştiriciler para kazanma konusunda anlaşmazlık yaşadılar.

Çin’de beta için kayıtlar açılmıştır

  • Oyun, şu anda Çin’de beta için kayıt alıyor.
  • Oyun, Ağustos ayı ortasında açılması planlanan test sunucularında test edilecektir.
  • Oyunun yalnızca Android cihazlarda oynanabileceği bildirilmiştir.
  • iOS oyuncuları, oyunun resmi çıkışını beklemek zorunda kalacak.
  • Valorant Mobile’ın geliştirilmesi konusunda Riot Games ve Tencent Mobile arasında bazı anlaşmazlıklar olduğu bildirilmiştir.

Oyun Çin’de CBT’ye başlaması, oyunun küresel olarak piyasaya sürülmesine doğru önemli bir adımdır. Oyunun Çin pazarında başarılı olması, Riot Games’in oyunun diğer bölgelerde de piyasaya sürülmesine karar vermesine yardımcı olacaktır.

Tencent Resmi Çin Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.