AndroidiOS

Warzone Mobile, Şubat ayı başlarında büyük bir güncelleme alacak

Modern Warfare II ve Warzone 2.0’ın ikinci sezonu Şubat ortasına taşındı. Bu, Warzone Mobile için de geçerlidir.

Warzone Mobile, ablaları Call of Duty Modern Warfare II ve Warzone 2.0 ile bağlantılıdır. Dün farklı platformlardaki genel sohbetten bahsetmiştik ve bugün Warzone Mobile için büyük bir yama hakkında konuşacağız.

İçeridekiler, MWII ve Warzone 2.0’daki 2. sezonun 15 Şubat’ta başlayacağını söylüyor ve Activision bunu onaylıyor, ancak orijinal planlar 1 Şubat içindi. Warzone Mobile beta için büyük bir yamanın 2. Sezon başlamadan önce yayınlanması gerektiği için 1-15 Şubat tarihleri ​​arasında yayınlanması bekleniyor. Bu en son dönem olacak, bu nedenle Ocak ayı sonunda büyük bir yama beklenebilir.

Call of Duty Warzone Mobile’da neler değişecek?

  • Klasik çevrimiçi savaşlar için bir Rebirth Island haritası ekleme ;
  • Oyunda büyük değişiklikler;
  • Daha fazla akıllı telefon için optimizasyon ve destek ;
  • “Gunsmith” bölümünün eklenmesi.

“Gunsmith”, silahları değiştirmenize izin verecek ve bu sistem Warzone 2.0’a benziyorsa, oyuncular “aynı aileden” silahların parçalarını birleştirebilecekler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.