AndroidiOS

Zombi dolu Açık dünyada hayatta kalma oyunu UNDAWN Android için Çinde yayınlandı ve indirilebilir

Undawn’ın Çince versiyonu çıktı. Oyuncular açık dünyayı keşfetmeye, zombilerle mücadele etmeye ve hayatta kalmanın bir yolunu bulmaya başlayabilirler.

Undawn, Tencent’in akıllı telefonlar için sunduğu bir hayatta kalma simülatörüdür. Çin’de çıkan Android sürümünü şimdilik doğrulayabiliriz. Bu bir PBT, yani halka açık bir beta testi Çin’de sürüm olarak da adlandırılan – hesap ilerleme verilerini silme yok ve oyuncular üzerinde kısıtlama yok.

Undawn oyuncularının oynamaya başlamadan önce büyük boyutlu oyunu indirmeleri gerekecek. Çin sosyal ağları – QQ veya WeChat aracılığıyla giriş yapmak da mümkündür. Ayrıntıları öğrendiğimizde haberi güncelleyeceğiz. Oyun sunucuları zaten açık, yani oyuncular şimdiden zombi kıyameti dünyasında ortak bir yolculuğa çıkabilirler.

Undawn’ın geliştiricileri, daha gelişmiş oyuncular için hikaye görevleri ve dünya boss’ları dahil olmak üzere konsol düzeyinde grafikler ve çeşitli içerikler vaat ediyor. Dünyanın çok fazla yeniden yüklenmeden sadece yürüyerek değil, aynı zamanda araç ulaşım yoluyla da keşfedilebileceğini umuyoruz. Elbette oyuncular da en değerli ödülleri almak için üslerini donatacak ve bir grup halinde toplanacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.