AndroidiOS

Battle Horn: War Rumble Craft Android

Arcade oyunu Battle Horn: War Rumble Craft, Rusya Federasyonu da dahil olmak üzere birçok ülkede Google Play’de göründü. İçinde mana için birimleri çağırıyoruz ve otomatik savaşları izliyoruz.

Battle Horn: War Rumble Craft, adını açıkça Warcraft Arclight Rumble projesini alan bir rol yapma oyunudur. Bunun popülerlik kazanmasına yardımcı olması pek olası değil – dikey bir oyun ve bataklık bir renk paleti sunuyor. Yavaş yavaş, birimleri ve büyüleri olan ve ayrıca yükseltilmesi gereken yeni kartlar alıyoruz. Tabii ki, geliştiriciler, bağışların yardımıyla çözülen savaş geçişi ve enerji sistemini hallettiler.

Battle Horn: War Rumble Craft şu anda Android’de mevcut, iOS sürümü hakkında herhangi bir bilgi yok. Geliştiriciler, toprakları ele geçirme, mini oyunların varlığı ve görevleri tamamlamak için destansı ödüller vaat ediyor. Bu arada, birimler arasında yine Warcraft evrenini ima eden mor orklar, elfler, troller ve insanlar bulacaksınız. Çevrimiçi öğelere gelince, umut edebileceğiniz maksimum şey loncalar ve/veya lider tablolarıdır.

Çok fazla kontrole sahip otomatik savaş oyunlarını sever misiniz? Bu oyun tam size göre!
Fantezi dünyasında büyük bir savaşa katılacak, düzinelerce kahramanla bir ordu kurup inşa edecek, efsanevi büyüleri araştıracak ve birçok mistik diyarı keşfedeceksiniz. Büyük bir gürültüyle savaşalım!

🕹️ Oyun özellikleri

🃏 Kart destenizi oluşturun
👑 Birimleri ve büyüleri yükseltin
⚔️ Uğursuz düşmanlarla savaşın
🗺️ Arazileri ele geçir
🎲 Mini oyunlar oyna
📒 Görevleri tamamla
💎 Destansı ödüller kazanın

📜 efsane

Barışçıl Grimwald toprakları tehdit altında, kara büyücüler sahip olduğumuz her şeyi almaya geldi, Yüzlerce zalim yaratık köylerinize ölüm ve yıkım getiriyor. Arclight Order’ın büyükleri kötülüğe karşı savaşmak için bir ordu topladı.
Farklı savaşan ırklar, ortak bir düşmanı yok etmek için yavaş yavaş birleşir.

🏰 Dünyanın temelleri

🌈 Arclight Order – farklı ırkları – Elfleri, Orkları, Trolleri ve İnsanları – tek bir düşmanla – kötü ruhlarla – yüzleşmek için birleştirmek için bir araya gelen bir yaşlılar topluluğu. İşte Büyük Rumble başlıyor.
⚔️ Büyük gürültü – birçok insanı birleştiren en korkunç savaşın eğlenceli adı
⚒️ Savaş ve Zanaat – huzursuz Grimwald topraklarının ana ilkeleri
👑 Path of Glory – herkesin Great Brawl’a katkıları için bir eşleşme aldığı adil bir hazine dağıtım sistemi.

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.