Android

Cat Commandos Kedi aksiyonu ile mobil roguelike sunuyor

Cat Commandos’un erken bir sürümü, Amerika’da bir deneme çalışması sırasında Android’de kullanıma sunuldu. Bu denemeye değer.

Cat Commandos, oyuncuların dövüşen bir kediyi kontrol ettiği mobil bir roguelike oyunudur. Bir oyuncunun kontrolündeki bölümleri geçmek, yoluna çıkan robotları yok etmek ve kombolar için puan kazanmak zorundadır. Oyunun bölümlere ve seviyelere ayrıldığını unutmayın; Ne kadar ileri giderseniz, o kadar çok ödül. İlginç bir şekilde, bazen bir toptan bir kedi fırlatarak konumlar arasında hareket edebilirsiniz.

Cat Commandos oyunu ise ABD’de Android’de piyasaya sürüldü. Bu, şimdiden harika görünen ve SEGA ve Nintendo’nun klasik 3D konsollarındaki çılgın aksiyon oyunlarını anımsatan erken bir sürüm .

Bir roguelike olduğundan, Cat Commandos oyuncuları seviye atladıkça yükseltmeler alır. Ayrıca düşmanları otomatik olarak vuran yardımcı kedicikler de toplarlar. Hyper Fun Factory stüdyosundan geliştiricilerin, ona kedi miyav örnekleri ekleyerek bir yutturmaca film müziği eklemesine sevindim.

Aşamalarda ilerledikçe, Cat Commandos oyuncuları iyileştirilmiş ekipman bulabilecek ve koca kulaklı komutanlarını yükseltebilecekler. Sadece burada çevrimiçi öğeler hakkında tek kelime yok.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.