AndroidiOS

Chefy-Chef

Yayıncı Crescent Moon Games , Chefy-Chef’i 6 Temmuz’da iPhone ve iPad’de yayınlayacak. Ön siparişler artık mevcut.

Crescent Moon Games, genellikle Micetopia ve One Escape gibi platformcular olan sıra dışı bir oyun şirketidir . Böylece, bu türün başka bir temsilcisi Temmuz başında iOS’ta yayınlanacak – Chefy-Chef . Ne yazık ki, henüz bir Android sürümünden söz edilmedi, oyunun ücretsiz kısmı yalnızca bir deneme sürümü içerdiğinden, tam erişim için yaklaşık 200 ruble ödemeniz gerekecek.

Chefy-Chef’te sürekli olarak malzemeleri veya mutfak gereçleri biten 8 bitlik bir şef olarak oynuyoruz. Ama farklı biyomlara taşındığı bir buzdolabı var; neden şaşırdın, Indiana Jones genellikle patlamadan onun içine saklandı. Elbette mekanlarda atlamalar, bulmacalar ve sırlar olacak. Ana görev, süper güçlerin kilidini açmak için araçları kullanarak tüm malzemeleri 60 seviyede elde etmektir. Hatta patronunuz için yeni kıyafetlerin kilidini de açabilirsiniz.

[appbox appstore id1603486456]

Download Android (bilinmiyor)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.