AndroidiOS

Dadish 3 Android, iOS

Nisan ayında Tom Young , Dadish 2’nin ardından Dadish serisinin en yeni girişinin Haziran ayında birden fazla platformda geleceğini duyurdu.

Dadish 3 (Ücretsiz) , saat diliminize bağlı olarak bugün veya dün Steam’de yayınlanmasının ardından iOS ve Android’de ücretsiz olarak yayınlandı. Dadish 3 , şüpheli bir okul gezisi için otobüse binen çocuklarını bulmaya çalışan baş karaktere sahiptir. Yunus gezintisi, çöller, lağımlar, hoş animasyonlar ve daha fazlasını içerir. Dadish 3 ayrıca, Momato adında bir domates olan, ayrı yaşadığı eşini de içeriyor. Çıkışta Dadish 3 , 50’den fazla seviyeye sahiptir. Bugün daha sonra Switch’te çıkacak. Bir şeyi izlemek Dadish 3 fragmanı aşağıda:

Dadish 3 , reklamları kaldırmak için tek bir uygulama içi satın alma ile iOS ve Android’de ücretsizdir. Uygulama içi satın alma, App Store sayfasına göre 2,99 ABD doları olarak fiyatlandırılır. Konsollarda ve PC’de Dadish 3 , 9,99 $ olarak fiyatlandırılacak. Şimdi göz atmak isterseniz, Dadish 3’ü iOS için App Store’dan buradan ve Android için Google Play’den buradan edinebilirsiniz . Dadish 2’yi Dadish 3’ten önce oynamak istiyorsanız , iOS için App Store’dan buradan ve Android için Google Play’den buradan edinebilirsiniz . Daha fazla tartışma için Dadish 3 için yeni forum başlığımıza buradan göz atın. Resmi Dadish 3’e gidinweb sitesi burada . Daha önce Dadish oyunlarını oynadın mı ve bugün Dadish 3 oynayacak mısın?

[appbox googleplay com.thomasyoung.dadish3]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.