AndroidiOS

Fire Front Battlefield Mobile’nin yerini alacak

Fire Front için yeni test sürümü yayınlandı. Battlefield Mobile oyununa benzerliği ile dikkat çekmektedir. FPS türünde savaş oyunudur.

FireFront Mobile, 2023’te iOS ve Android için piyasaya sürülecek bir mobil birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun, orta büyüklükteki haritalarda çok oyunculu çatışma sunmaktadır. Oyuncular, tanklara ve helikopterlere binebilirler ve gelişmiş grafikler ve kontrol ayarları ile oynayabilirler.

Geliştiriciler, tesis içindeki aydınlatmayı iyileştirdi, grafikleri güncelledi, nişan almayı düzeltti ve atış seslerini daha gerçekçi hale getirdi. Oyun, ABD ile Rusya arasındaki askeri çatışmanın temasını ortaya çıkarıyor. Oyuncular bu taraflarda ayrılıyor ve ardından stratejik noktaların ele geçirilmesine katılıyorlar.

FireFront Mobile, Arena Breakout ve Battlefield Mobile’ın bir karışımıdır. Oyun, küçük bir geliştirme ekibi tarafından geliştirilmiştir ve birkaç yıldır üzerinde çalışmaktadır. FireFront Mobile, 2023’ün en çok beklenen mobil oyunlarından biridir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.