Android

NYC Taxi – Rush Driver sizi Taksi şöförü yapacak

NYC Taxi – Rush Driver Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz yeni bir Android simülatör oyunudur. Artık siz bir Taksi şöförüsünüz ve açık dünyada yolcularınızı taşıyın.

NYC Taxi: Rush Driver, 3D grafikler, karakter modelleri ve araba sesleri ortalama olduğu için bağımsız bir oyun olarak adlandırılabilir. Çünkü bu projede belirli bir görev yoktur ve sanal taksi sürücülerini yalnızca zaman yönlendirir. Başarılı siparişler için sana para verilir. Para cezası vermemeleri ve onları trafik kurallarına uymaya zorlamamaları üzücü.

Oyuncular, bir GPS navigatörü kullanarak ve manuel olarak bir taksi kullanarak müşterileri bir yerden başka bir yere taşıyacak.

“New York Taxi Driver Simulator” ile daha önce hiç olmadığı gibi New York City’nin hareketli sokaklarında benzersiz bir dünyada deneyim yaşayın. Yetenekli bir taksi şoförünün ayakkabılarına girin ve şehrin karmaşık yol ağı üzerinde seyahat ederken yolculara birinci sınıf taşıma hizmeti sunun.

NYC Taxi – Rush Driver oyununun inceleme videosunu izleyin.

Oyun Özellikleri:

Gerçekçi karakter yüzleri

Brooklyn, NYC’nin otantik modellemesi

Zeki yapay zeka trafik sistemi

Geniş çeşitlilikte araçlar

Etkileyici yolcu etkileşimleri

Dinamik hava koşulları

Gerçekçi gündüz ve gece döngüsü

Özelleştirme seçenekleri

Detaylı kariyer modu

Dinamik etkinlikler ve görevler

Gerçekçi fizik ve kontroller

Lider panoları ve başarılar

Detaylı istatistikler ve ilerleme takibi

Sürükleyici ses tasarımı

Çoklu kamera görüntüleri

Oyun, gerçek hayattan esinlenerek titizlikle tasarlanmış bir haritaya sahip olduğundan, New York City’nin otantik tasvirine kendinizi kaptırın. Hatta Manhattan, Brooklyn ve Queens gibi sembolik bölgeleri keşfedin ve her biri kendine özgü cazibesi ve yol ağı ile sınırsız keşif imkanına sahip olun

Klasik sarı taksilerden lüks sedanlara ve SUV’lardan daha fazlasına kadar çeşitli taksiler arasından seçim yapın. Her bir araç farklı bir sürüş deneyimi ve farklı yolcu tercihlerine hitap eden özelliklere sahiptir.

Sürüş becerilerinizi ve uyum yeteneğinizi test eden çeşitli yolcu görevlerine atılın. Yolcuları belirli hedeflere taşımak, kaçan suçluları kovalamak veya tıbbi vakaları hastaneye yetiştirmek, ödüller sunar. Görevleri başarıyla tamamlamak ek oyun içeriği ve ödüllerin kilidini açar.

Grafikler yeterli gibi görünse de, çevre detaylarının az olması sebebiyle yaşayan bir dünya hissini kaybedebilirsiniz. Ancak yinede eğlenceli bir zaman geçirmek ve ders arasında, etütde veya otobüste oynayabilirsiniz.

Bu arada CHI Games firmasının Google Play Store üzerindeki oyun kütüphanesine baktığımızda açık dünya oyunları ve simülasyon oyunları konusunda çok fazla oyun geliştirdiğini görebiliriz. Hal böyleyken, geliştirici firmanın tecrübeli olduğunu düşünmeye başlıyoruz. Ancak yinede beknilen düzeyde mobil oyunlar geliştirmekten uzak olduğunu söyleyebilirim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.