AndroidiOSMobil Oyunlar

Undawn Android ve PC için global beta sürecini başlattı

Undawn beta 6 Nisan’da başlıyor. Android ve PC için oyunu şimdiden indirebilir sunucuların açılmasını bekleyebilirsiniz.

[appbox googleplay com.tencent.cosg]

Undawn, CBT’nin 6 Nisan’da başladığı akıllı telefonlar için bir hayatta kalma simülatörüdür . Şimdilik, istemciyi Google Play ABD veya Kanada üzerinden indirmeniz gerekiyor. Yayıncı, Tencent’in küresel temsilcisi Level Infinite’dir.

Undawn, Unreal Engine 4 üzerinde yapılmıştır ve geliştiriciler, önceki sürüme göre pek çok değişiklik vaat etmektedir. Bununla ilgili daha fazla bilgi bağlantıda. Bunun, hava değişiklikleri ve açık bir dünya içeren bir İngilizce versiyonu olacağını unutmayın. Oyuncuların, zombilerin ve diğer canavarların yaşadığı bir dünyada birlikte hayatta kalmak için birleşmeleri gerekiyor.

Undawn oyuncularının sıkılmamaları için özel oyun modlarına, haftalık etkinliklere katılmaları ve yan görevleri tamamlamaları gerekecek. Yavaş yavaş, daha sofistike öğeler yapmayı ve medeniyeti yeniden kurmayı öğrenecekler. Bu, 1 dönümlük bir alana sahip olan mülke yardımcı olacaktır. İçinde, başka bir plan toplayabilir ve karar verebilirsiniz. Ve yorgunsanız, benzersiz bir saklanma yeri görünümü için 1.000’den fazla mobilya türü ve bina stili vardır.

Undawn Puanladık

Grafikler
Sesler
Kontroller
Oynanabilirlik

Harika

Hayatta kalma ögelerinin neredeyse gerçek hayatta olduğu gibi banyo yapmak, elbiselerimizi çamaşır makinasında yıkamak gibi çeşitlendiren, aynı zamanda açlığımıza ve susuzluğumuza dikkat etmemiz gereken, bir yandan yaşadığımız dünyayı çeşitli salgın zombi sürüsü ve dünya dışı yaratıklardan korumaya çalıştığımız iyi grafiklere ve kontrollere sahip yeni nesil mobil oyun olmuş.

User Rating: 2.3 ( 2 votes)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.