Rainbow Six Mobile Android, iOS

Rainbow Six Mobile – Pre-Alpha aşaması: Motor içi sinematikler ve mobil oynanış görüntüleri 2 takımın sırayla hücum eden ve savunan olarak birbiriyle rekabet ettiği, heyecan verici yakın mesafeli çatışmalarda savaşın. En son güncellemeleri almak ve yayınlanmadan önce oynama şansı elde etmek için bugün kaydolun!

Operatörleri Rainbow Six Mobile’a Hoş Geldiniz! Rainbow Six Mobile, sevdiğiniz taktiksel nişancı oyununun aynısını mobil cihazlarınıza da getirecek. En son güncellemeleri almak ve yayınlanmadan önce oynama şansı elde etmek için şimdi kaydolun rainbowsixmobile.com

Selam millet,

Bugün erken saatlerde, ekibimizin Rainbow Six Mobile adlı yeni bir oyun üzerinde çalıştığını duyurduk. Bu projeyi kalbimizde tutuyoruz ve bu ilk blog yazımızda oyunumuz hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hadi baştan başlayalım. BÜYÜK Rainbow Six Siege hayranı olduğumuz sır değil! Vizyonumuz Rainbow Six evrenini mobil ortama taşıyarak dünya çapında daha fazla insanın bu rekabetçi, taktiksel ve sürükleyici FPS deneyiminin keyfini istedikleri zaman ve yerde çıkarmasını sağlamak. Mobil pazar, oynamayı sevdiğimiz bu kadar iddialı bir oyun geliştirebileceğimiz noktaya geldiği için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

Rainbow Six Mobile’ın prodüksiyonunun arkasındaki geliştirici ekip, Montreal’de bulunuyor. Siege ekibinden meslektaşlarımızla aynı ofisi paylaşabiliyor olsak da, hem AAA konsolundan hem de mobil oyun dünyalarından gazilerden oluşan kendi benzersiz ekibimiz var. Biz sıfırdan kurulmuş bağımsız bir ekibiz ve yalnızca Rainbow Six Mobile’ı geliştirmeye odaklandık. Siege oyuncularının korkacak hiçbir şeyi yok: Siege geliştirme ekibi tam kadro olmaya ve kendi harika oyunlarına bağlı kalmaya devam ediyor!

İlk bakışta, birçok kişi Rainbow Six Mobile’ı görebilir ve Siege’e inanılmaz derecede benzediğini düşünebilir, ki bu harika! Rainbow Six Mobile özünde, Saldırganlar ve Savunanlar olmak üzere 5 kişilik iki takımdan oluşan rekabetçi ve taktiksel bir FPS oyunudur. Temel oynanış, karakterler ve haritalar Siege ile benzerlikler paylaşabilirken, her şeyi mobil kullanılabilirliği göz önünde bulundurarak sıfırdan yeniden oluşturduk. Siege deneyimini mobil cihazlara uyarlamak için çok fazla çalışma yaptık. Buna, kullanıcı arayüzünün ve oyun içi görsel sunumun mobil ve kapsamlı optimizasyonu için özel olarak geliştirilmiş tamamen yeni bir oyun kontrol sistemi dahildir.

Son olarak, oradaki Siege hayranlarına bir şey söylemek istedik: amacımız, PC veya konsolda oynamayı bırakıp mobil cihazlara geçmenizi sağlamak değil. Büyük ekranda yakın bir Siege maçının adrenalin patlaması veya bir fare ve klavyenin hassasiyeti gibisi olmadığını biliyoruz. Monitörlerimizi her yere yanımızda taşıyamadığımız için Rainbow Six Mobile, sevdiğiniz oyunu kısa, erişilebilir patlamalarla oynama fırsatı verirken, milyonlarca yeni oyuncunun R6 deneyimi yaşamasını da sağlayacak.

3 yılı aşkın geliştirme sürecinin ardından, oyunu duyurmanın ve gerçek oyuncularla test etmeye başlamanın doğru zaman olduğunu hissettik. Amacımız, mobil cihazlarda en iyi R6 deneyimini geliştirmektir ve bunu ancak topluluğun yardımıyla yapabiliriz. Ve dürüst olmak gerekirse, takım oyunumuzu oyuncuların eline geçirmek için sabırsızlanıyor!

Önümüzdeki haftalarda, birçok canlı testten ilkini gerçekleştirmeye başlayacağız ve oyunu nasıl geliştirebileceğimize dair geri bildiriminizi isteyeceğiz. Yaklaşan kapalı alfa hakkında bilgi almak için web sitemize zaten kaydolabilirsiniz. Rainbow Six Mobile ile ilgili en son güncellemeleri almak ve geliştiricilerimiz ve Topluluk Yöneticilerimizle sohbet etmek için bizi Discord , Twitter , YouTube ve Facebook’ta da takip edebilirsiniz .

Bu yeni yolculuğa çıkarken, mobil cihazlarda en iyi taktik nişancı oyununu yaratmamıza yardım edeceğinizi umuyoruz. Serbest bırakmanın heyecan verici yolunda görüşürüz!

Rainbow Six Mobil Geliştirme Ekibi

 

Tüm detaylar için resmi web sitesini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Rainbow Six Mobile Web Sitesi

No comments

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.