AndroidiOS

Tower of Fantasy: Ön yükleme başlangıç ​​tarihi ve sunucu başlangıç ​​tarihi açıklandı

Tower of Fantasy , küresel bir sürüm için hazırlanıyor. Oyuncular tüm ön sipariş ödüllerini topladılar, bu yüzden neredeyse bir Maceraya çıkma zamanı.

Tower of Fantasy, Genshin Impact’in fiilen “katili” dir; Artık oyun indirilmesinin bugün 9 Ağustos Türkiye saatiyle 19:00’da başlayacağını biliyoruz. Sunucuların resmi açılışı 11 Ağustos Türkiye saatiyle 3:00 olarak planlanıyor. Yüklü bir beta sürümünüz varsa, istemcinin “sihirli güncellemesi” olmayacağından kaldırılması gerektiğini unutmayın.

Tower of Fantasy’yi önceden yüklerken bir karakter oluşturabilirsiniz, ancak sunucular başlayana kadar Hades’in açık dünyasına giremezsiniz. Şimdiye kadar, Rusya ve Beyaz Rusya’da ToF’un piyasaya sürülmesi şüpheli olmaya devam ediyor, ancak en iyisini umuyoruz – App Store ve Google Play sayfaları aktif; Aksi takdirde, kurulum talimatlarını sağlayacağız, bu yüzden kaydolun.

Maceracıların karşılaşacağı bir diğer sorun da minimum gereksinimleri karşılamamaktır. Cihazların tam listesini bağlantıda bulabilirsiniz.

[appbox googleplay com.levelinfinite.hotta.gp]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

Resmi Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.